Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

da, acceptau.

 

asta era si intrebarea mea acum 2 zile, cat naiba sunt platiti in Ro daca au acceptat 1,20 in No? ce situatie tre sa ai sa accepti sa pleci de langa familie si din tara ta pt 1,2 euro pe ora? cat sunt platiti in ro?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, isi omoara puii, dar ei sunt animale care traiesc in familii mari pe care le apara. Sunt sigur de asta smile.png

 

Omoara doar puii existenti proveniti de la alti masculi si asta pentru ca femela sa intre din nou in calduri si el sa continue procreerea cu samanta lui.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pfff. Asa se strica si piata, sa nu mai zic cati oameni raman fara munca daca altii accepta atat de putin.

 

Cica salariul minim brut ar fi 900 RON.

Teoretic. Practic poate fi si mai rau

In orice caz, in ultima vreme au crescut foarte mult prețurile in România si salariile nu prea. De exemplu, benzina are cam același preț ca si in Suedia, tigarile sunt mai ieftine in Spania si in Estonia decat in România, foarte ciudate treburi...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pfff. Asa se strica si piata, sa nu mai zic cati oameni raman fara munca daca altii accepta atat de putin.

 

Cica salariul minim brut ar fi 900 RON.

Si odata cu asta a crescut si punctul amenda.... :lol:

Buna seara....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am niste nervi! boxing.gif

 

1. Am imprumutat acu' cateva luni o carte (pe care io am primit-o cadou cand am implinit 16 ani) unei romance in trecere pe acilea. Si iaca asa am ramas fara carte, aia s-a carat in Romania, cu promisiunea ca mi-o trimite, si acu se da ranita, ca de fapt a lasat cartea aici unde a stat.

 

2. Vreo 25 de romani s-au cinstit cu gratar si bere intr-un parc din Amsterdam, pe 23 august. Au avut cu ei chiar si steagul Romaniei, patrioti domne. Cum ma sa faci gratar intr-un parc din Amsterdam? Cum? frusty.gif

carnita o aveau cu ei sau au facut rost de prin parc? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si in No e voie sa faci gratar, d-ala de unica folosinta. in f putine locuri sunt resctrictii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×