Sari la conținut
Forum Roportal
ady70

Cum poti sa ai o viata de familie fericita ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da de ce nu crezi in basmale. 

Ti-ar sta bine cu basma, o adevarata femme fatale, ca si aceste dive

 

virginia_madsen_the_hot_spot_1990.jpg

 

image011.jpg

 

Screen-shot-2010-01-12-at-5.09.08-PM-774

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chestia aia de pe capul Natashei, ultima poza cu aia de lana pe cap si gat ... n-as pune pe mine chiar daca m-ar fugari dinozaurii ca in filmul ala Jurasic Parc ...   iar hollywoodiencele erau in filme cu alea pe cap sau pe motocicleta sau masina fara capota, altfel nu purtau naframe.   Pentru asa ocazie am si eu una intr-un sertar, dar n-avem masina fara capota ... :haha:  iar acum va ajunge in cutia lui sora mea in Romania cu multe altele. 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sex.

Da, este foarte importanta parte al vietii si asta dar viata fara stres complimenteaza cel mai mult fericirea si sa nu duca lipsa de aproape nimic din existenta de baza si ceva in plus, adica un cash flow sigur ... pretind mult??? ... nu cred.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru bani s-a facut acest video ... nu inseamna nimic din fericire, sex deloc, iar cum ii vad eu nici nu s-ar saluta inafara acestui chenar!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si concluzia este:  pentru o casnicie fericita iti trebuie masina decapotabile....daca nu, nu....

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca pretentiile cresc cu trecerea timpului ... nu mai e de ajuns o verigheta de cateva carate ca sa traga jugul femeia!!!  

si lista e lunga, ca mi-a citit-o cineva care pretindea multe de la viitorul sot, un taran extrem de bogat, cand va iesi virgina in noaptea nuntii ...

am ramas cu gura cascata ca pana atunci nici n-am inchipuit ca asa ceva ar exita.   Un anumit tip de casa, mobila la fel dupa

o fantezie din basme, seturi de bijuterii aur cu bratari si salbe, in Romania pentru ea, blana si cizme de piele la fel foarte complicat,

atunci inca nu era nebuneala cu masina.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×