Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stiu ca odata, un domn cu vaste cunostinte de filosofie, avea obicei ul sa frecventeze acest forum. Mai intra pe aici ? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
16 minutes ago, Einsamkeit said:

Stiu ca odata, un domn cu vaste cunostinte de filosofie, avea obicei ul sa frecventeze acest forum. Mai intra pe aici ? 

Da, intra, sper sa vada topicul.

 

Tu ce mai faci, Infinie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, intră sub numele observant. Da-i PM și vorbiți din nou. Și mie mi-a dat sfaturi bune acum câțiva ani.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce programe de video inregistrare recomandati pentru surprindrea dsktopului si totodata a mutrisoarei mele?  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa scriu ceva in topicul Psihologie, dar e la fel de anodin cum e viata mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inefabil ! Potopul de constructii sintaxice m-à cuprins,  se transforma in ceva concret, dar este inexprimabil. Fiecare cuvant care face sindrofie din afectele, emotiile, sentimentele mêle, devine '' somatic'' si ma conturba intr-un mod cumplit. Problema mea ? N-am somnifère. Bine ça am tigari. Tastatura franceza m'a bantuie, nici ça mai corectez cuvintele. Abhorez gramatica, invatatura cartilor pe care am dobandit-o, vreau sa renunt la totul si sa devin o calugarita cu pacte redibitorii, pe aproape de '' casa'' mea din Sv. Ceva recomandari de manastire ? 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O manastire ca a lui Pantagruel ti-ar trebui. O comunitate de intelectuali ce discuta si muncesc frumos gradina comuna. Nu stiu de asa ceva in Romania. Probabil exista prin Vest.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×