Sari la conținut
Forum Roportal
sharefree

Prostitutia masculina vs. feminina

Evaluează acest topic

Sunteti de acord cu prostititia masculina ?  

75 membri au votat

  1. 1. Sunteti de acord cu prostititia masculina ?

    • DA
      42
    • NU
      26
    • Nu stiu/nu raspund
      7


Postări Recomandate

Nu sunt de acord nici cu una nici cu alta -

Si cel mai mult imi displace prostitutia disimulata in casatorie sau relatie din interes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Barbatii se duc la prostituate pentru ca isi respecta prea mult femeia de acasa: era in filmul "Cu nasul la psihiatru" o faza tare de tot vis-a-vis de sotia si sexul orla cand "nasul" spune ceva de genul: cum sa pun sotia sa faca asa ceva? Cu gura aia saruta copiii de noapte buna!!! Mi s-a parut mult prea tare :o:) (glumesc normal dar poate or fi si de-astia), sau ca femeia nu vrea oral, nu vrea anal, cum adica sa o plesneasca in timpul, ce iti trebuie tie jucarele eu nu-s curva ..... ca sunt si de-astea care au impresia ca le jignesti groaznic daca iti trece prin cap sa diversifici relatia sexuala; sau pur si simplu au chef de-o m.... cand trec pe langa gara sau pe centura si le vad acolo, sau au chef de o posta cu catita baieti si ar mai fi.

 

Femeile vor gigolo ca nu le f... altii, sau vor sa isi pastreze imaginea de sfanta pe care si-a creat-o pentru "iubitelul". Chestia asta e de-a dreptul ... pur si simplu. Si e misto tare: am cunoscut un cuplu asa, care chiar mi-a placut, pana cand mi-a zis o prietena cam cum sta treaba: fiecare isi satisface fanteziile sexuale la cate altcineva, insa nu plateau pt asta (sau cel putin asa mi s-a spus)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
faina tema!!sincer io nu am treaba nimanui deci nici macar a celor care se prostitueaza..pe mine ce ma deranjeza este fapul ca daca o femeie se prostitueaza este c...a sau nici macar nu e nevoie sa se prostitueze ca daca e cu mai multi barbati odata e c...a dar daca un barbat face acelasi lucru el e cel mai tare dintre toti..de ce?de ce femeile sunt mai prejos decat barbatii?

de fraiere ce sunt! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×