Sari la conținut
Forum Roportal
sharefree

Prostitutia masculina vs. feminina

Evaluează acest topic

Sunteti de acord cu prostititia masculina ?  

75 membri au votat

  1. 1. Sunteti de acord cu prostititia masculina ?

    • DA
      42
    • NU
      26
    • Nu stiu/nu raspund
      7


Postări Recomandate

Eu n-am vazut barbati pe centura ;)

Ce cool ar fi :doh:

 

e cea mai buna replica pe care am auzito.

Sa stii ca sunt un comic si cam asa fac eu panarama, cand vreau sai fac pe altii sa rada..

mam amuzat doar imaginandu-mi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

egalitate intre sexe in cazul asta :cheer: ..barbati sunt putini in domeniu dar din fericire se dezvolta incep prin a deveni streaperi si care da mai mult continua mai mult decat un dans privat...noi de ce n am avea dreptu la putina distractie?

poate ca prietenul nostru e mai timid si atunci fanteziile pot fi implinite de un gigolo :ok: sau d exemplu eu nus de acord cu blow-job-ul , nu as face asa ceva , dar ma tenteaza ideea de a vedea cum e s ami fie facut..pentru asta ar fi indicat sa apelezi la un gigolo care nu ti va cere si reciproca.. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atita timp cit exista cea feminina e firesc sa fie si masculina

 

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chestionarul se refera strict la prostitutia masculina, in timp ce subiectul dezbatut, se refera la diferentele, daca exista, intre cele doua forme/sexe. Cum este la barbati si cum este la femei ? De ce se prostitueaza femeile, si de ce barbatii ? Care femei si care barbati, cu ce statut social...?

 

As incepe eu. Despre femei sunt multe de zis, ca si cea mai practicata meserie din lume; insa putem vorbi pentru ca a aparut si cea a barbatilor. Vreau sa punctez cateva lucruri care fac diferenta. In primul rand o femeie este vazuta ca un obiect sexual, lipsita de valoare, dezonorata, mai slaba, si de multe ori sluga altuia...etc...

 

Un barbat, fie ca poarta nume de gigolo, macho, etc...face lucrul acesta din cateva motive. Unul din ele ar fi acela ca ajutor al femeilor neimplinite, trecute de o varsta sau despartite ori de clasa inalta,...etc... Insa un barbat nu-si vinde corpul la colt de strada asa cum face o femeie, si are o personalitate mai puternica. Iar daca nu are maniere si nu arata bine, n-are nici ce cauta in lumea gigolo.

 

De ce se duc barbatii la prostituate si de ce se duc femeile la gigolo ?

 

La prima intrebare sunt din nou multe raspunsuri. Unii se duc din curiozitate, excitarea vizuala, altii din anturaj iar altii pentru ca nu au reusit sa cucereasca o femeie. Raspunsurile mai sunt multe insa trecand la partea cu gigolo, femeile se duc la acesti barbati din diferite motive care pot tine de neimplinire sexuala, afectiva, sau cine stie... insa va las pe voi sa continuati...

 

Hai sa fim seriosi !!!

Pana la urma si prostituatele si giggolo fac acelasi lucru : sex pt. o anumita suma de bani !

Mi se pare mie sau incerci sa iei apararea 'tarfelor masculine' ? Pt. tine conteaza mai mult unde isi vinde corpul un/o gigolo/prostituata ? Deci daca isi vinde trupul intr-un hotel de 5***** , e super OK!?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da de ce nu ,noi de ce sa nu cumparam placere ?fara complicatii ,fara gelozii ....... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da de ce nu ,noi de ce sa nu cumparam placere ?fara complicatii ,fara gelozii ....... :roll:

 

Daca ajung sa cumpar placere,inseamna ca's cam gata...la cimitir cu mine...Refuz sa cred ca nu o sa mai am macar atata farmec incat sa ma placa cineva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sint de acord ..atit la femei cit si la barbati..odata chiar eram sa o patesc ,la Paris ..ma comfundase unu cu un Porsche ..

la marginea Bois du Bologne ..ca e un loc pentru ,gay..si eu asteptam pe cineva ,numai ca nu stateam unde trebuie .

Si ma miram ce tot imi face ala semn cu farurile.. :roll:

gigolo este mai mult ..o legenda ,este foarte greu sa fi si nu cred ca sint pe la noi asa ceva .

In afara ..prostitutia masculina ,nu se intelege ..gigolo..ci gay,sint si travestiti..

Si sint foarte multi asa ,si nu deranjaza pe nimeni ..prezenta lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×