Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:)

dezvoltarea tehnologiei da, am recunoscut ca e gratuita, inertiala.

pentru ca uitam sa apreciem ce avem...vrem tot mai mult, dar alegem planurile mai usoare pe care pana la urma refulam neglijarea celortlalte planuri.

 

exista posibilitatea ca oamenii sa isi continue existenta dezvoltandu-si la un moment dat si celalalte nevoi.

sunt dedtui care o fac, indiferent de ce se vor a fi aceste coincidente.

 

sunt oameni care se retrag la tara, care renunta la multi bani si joburi epuizante pt un job mai light si o viata mai linistita... au fost si vor mai fi.

tu te axezi doar pe cercurile umane promovate intens si agresiv.

nu ai sa vezi un om linistit si impacat cu el sa simta nevoia sa se promiveze agresiv pe rl si stilul lui de viata.

cel mult sa povesteasca despre viata luo cand e intrebat.

 

nu incredere in oamenii care se autointituleaza. ce pot invata eu de la ei? nesiguranta si fortarea unui radpuns si a unui viitor inainte sa se intample?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu ma inteleg binisor cu mine.

tu de ce nu te intelegi cu tine..frumoaso?

Bleah, am gura uscata, bleah, nu pot sa dorm si mai sunt si racita.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

propolisul functioneaza la mine f bine si bomboanele cu eucalipt si menta.

ceaiul de cimbrisor cu tei ma linisteste..

 

dar nu cumva esti tu in stresiune? :)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

te inteleg.

esti o invingatoare atunci!

 

ai supravietuit torturii.

Bucura-te!

o sa vezi stupid_me... nu mai are rost sa mai facem acolade

ce va fi, va fi.

eu iti doresc si tie un viitor care sa intrezareasca si nuante de roz.

insa daca nu il vrei si nu crezi ca e posibil, nu va fi nevoie de nimeni si de nimic care sa te tina departe de el.

o vei face singur.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea eu sa ma bucur...dar...mai e atata treaba de facut ca sa imi "regUlez" pisihicul si...eh, dar mai bine nu ma mai gandesc, ca in cate belele am intrat in ceea ce priveste socializarea...am fost distrusa. Dar acum ma simt diferit. Sper sa ma tina.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca vei face exercitii sa pretuiesti ce ai descoperit ca e important si daca te vei lasa sa te mai si bucuri de aceasta realizare..eu zic ca sunt sanse mari sa te tina.

e ok sa fii perfectionista mai ales in meserie si e ok sa fii in garda fata de slabiciunile constientizate..dar nu e ok sa uiti sau sa amani sa te bucuri de ce ai, de izbanzi, de ..repaus.

 

bucra-te!

 

app..iti place sa canti?..asa..ca in dus , zic.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Interesante discutii! Tot mai multe persoane incep sa se simta bine la tine, stupid. Nu ma mira. :)

Xylia, felicitari pt. ca ai reusit sa termini anul cu bine!

Acum trec doar sa las un cantec pentru cei care au impresia ca nu-s capabili sa traiasca, care simt ca doar supravietuiesc si nu se vad pe ei insisi in regula.

http://www.youtube.com/watch?v=Zl8B1G6Wfb

stupid, referitor la tinutul scai, sa stii ca n-am exagerat, chiar asa fac, daca nu m-ai vazut aici sa fac asa, inseamna ca nu a fost cazul. Ooo, ba da, a fost, acum vreo 2 ani, dar persoana respectiva nu mai intra de atunci. Nu, nu din cauza mea, Doamne fereste! :lol: Un om minunat, o comoara, de la care am avut ce invata, desi e foarte, foarte tanar.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×