Sari la conținut
Forum Roportal
cumintzica

Carei zodii apartin tipii cei mai "slabi" la pat?

Postări Recomandate

Pai daca ne referim la tipi si la 'talentele' lor as avea cateva lucruri de adaugat:

1. Mai importanta decat zodia de nastere (adica pozitia Soarelui) este zodia in care se afla planeta Marte la nastere. Este mult mai relevant.

2. Daca e bun sau nu la pat este ceva subiectiv. Din acest motiv acest lucru tine si de compatibilitatile dintre cei doi. Nu tot ce-ti place tie ii place si prietenei tale ...sau invers. Asta nu inseamna ca nu exista indivizi priceputi si indivizi nepriceputi :flowers: ... ci doar ca de multe ori e o chestie de preferinte personale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fecioara si balanta :flowers:

Da ?! Cred ca e cazul sa-mi schimb zodia atunci. Declar oficial ca de azi nu mai sant fecioara. (poate imi dai niste hinturi la care sa trec).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da ?! Cred ca e cazul sa-mi schimb zodia atunci. Declar oficial ca de azi nu mai sant fecioara. (poate imi dai niste hinturi la care sa trec).

ce pacat ca nu poti si ca nu ti-ai dat seama ca este vorba despre generalitate :yes:

 

cele mai proaste zodii la pat...n-am incercat decat una si nu a fost bine deloc asa ca ptr mine PESTII sunt cele mai slabe zodii la pat

 

si tot generalitatea afirma ca pestii sunt cei mai buni, asta e... mai intalnim si exceptii :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
No mai rupt. De unde stii tu de ce-mi pot eu da seama si de ce nu?

intuitia :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din experientza voastra :doh:, nu din carti sau de pe net :yes: , carei zodii credeti ca apartin cei mai "slabi" tipi la pat? :P (pentru cei mai "tari" faceti alt topic :stars: )

... cam nonsenses topicul asta! :o: Oare sunt zodiile un criteriu atat de IMPORTANT? Poftim eu sunt Scorpion, ce parere ai? ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×