Sari la conținut
Forum Roportal
cumintzica

Carei zodii apartin tipii cei mai "slabi" la pat?

Postări Recomandate

scorpionii sint oaia neagra la capitolul sex (adica sint ahtiati dupa sex )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
preferam mai bine termenul de plangacioase...

somnusor :pardon:

 

haha,ok am inteles mesajul tau! de azi inainte iti voi spune ceea ce preferi sa auzi! :) kiddin`

Venus in Scorpion nu da neaparat femei plangacioase...venus in Scorpion este intr-o pozitie slaba, chiar foarte slaba...se numeste ca e in exil in constelatia Scorpionului... Ea pierde delicatetea si romantismul Balantei si senzualitatea Taurului(stii,patroneaza aceste 2 semne)...si capata accente scorpionice...ia nastere astfel tipul de iubire patimasa, intensa, dar distrugatoare (prin deprimari si autodeprimari-specifice zodiei si poate chiar perversiuni(dar se ia in calcul si Uranus,responsabil de excentricitati inclusiv in domeniul asta)-considerate ca forma de degradare)...se impleteste forta martiana(si plutoniana) a scorpionului cu cea venusiana(aflate in opozitie) si de-aia rezulta ce am spus eu cu cateva posturi inainte cand faceam o glumitza cu tine...

dar toate aceste chestii sunt mai mult sau mai putin diminuate sau amplificate si de aspectele pe care le face venus din acest semn cu alte planete...opozitiile si cuadraturile-aspectele tensionate adica- vor amplifica efectele negative ale acestei pozitii iar trigoanele si sextilele -aspectele benefice adica - vor mai indulci un pic lucrurile dar nu le transforma neaparat in chestii pozitive...venus in scorpion ramane o pozitie slaba pentru aceasta planeta.

Editat de ArteMiss

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da astia cu "zodiile slabe la pat" nu stiu...dar pot sa ma pronunt de o zodie care bate topurile la cearsaf : Scorpion (nu e zodia mea :pardon:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Barbatii se simt amenintati?...

Leii...egoisti, grabiti, insensibili.

Ce?!Poftim?!?!?!?!?!?!?!??????????????????????????

 

Daca ai stii cat de sensibil sunt eu pun pariu ca nu ai mai spune asta in viata ta!

Egoist da..................

Grabit....................nu

 

Are cineva argumente ca leii ar fi slabi la pat?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×