Sari la conținut
Forum Roportal
chihlimbar

Nu ma regasesc in lumea de azi

Postări Recomandate

niciodata sa nu mai vorbesti cu vorbele altora!

corect ironic,dar daca nu te folosesti de vorbele altora nu se induce ideea ca esti necitit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
corect ironic,dar daca nu te folosesti de vorbele altora nu se induce ideea ca esti necitit?

 

 

omule adevarat graiesti, ca de altfel tot timpul.

 

Dar nu mai bine pari necitit dar stii, decat sa pari citit dar atotnestiutor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
omule adevarat graiesti, ca de altfel tot timpul.

Ma flatezi dar uiti ca a existat o perioada in care m'ai acuzat de rasism fara a exista in mine o urma de ura ci doar anumite convingeri - ma simt nevoit sa editez si sa spun ca "oare nu esti ironic" ? nu,nu e urma de umilinta ci doar o recunoastere a superioritatii tale in anumite domenii !

Dar nu mai bine pari necitit dar stii, decat sa pari citit dar atotnestiutor?

A studia fara a gandi e pierdere de timp.A gandi fara a studia e periculos - Confucius

 

Ideea e ca in lumea asta virtuala ,scrisul fiind cel ce te reprezina,in caz ca ai uitat o virgula tot ce ai spus s'a prabusit in ochii lumii.Si'acum vin eu si te'ntreb:Cati din cei ce desconsidera omul care uita o virgula au auzit de Erasm?

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma flatezi dar uiti ca a existat o perioada in care m'ai acuzat de rasism fara a exista in mine o urma de ura ci doar anumite convingeri !

 

Nu te acuzam(nu sunt Comisaru' acuza) pentru rasism ci doar ma luam de convingeri. Ce sunt de fapt convingerile, o alta fata a fixismului.

 

 

A studia fara a gandi e pierdere de timp.A gandi fara a studia e periculos - Confucius

 

Ideea e ca in lumea asta virtuala ,scrisul fiind cel ce te reprezina,in caz ca ai uitat o virgula tot ce ai spus s'a prabusit in ochii lumii.Si'acum vin eu si te'ntreb:Cati din cei ce desconsidera omul care uita o virgula au auzit de Erasm?

 

Exact ce spuneam, lasi omul fara cuvinte, virgule... :crazy:

 

 

ps: sant atat de varza incat mi-a trebuit un veac sa pot aranja asa in pagina. :D

Editat de ironic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu te acuzam(nu sunt Comisaru' acuza) pentru rasism ci doar ma luam de convingeri. Ce sunt de fapt convingerile, o alta fata a fixismului.

Fixismul e o idee indusa pe cand convingerea e o idee proprie nascuta din analiza - astea ar fi definitiile pe care eu le'am dat termenilor in cauza !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dreptatea pe care ti-o dau in acest moment, poate si fi si ea indusa de catre ceva, nu?

Editat de ironic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ps: sant atat de varza incat mi-a trebuit un veac sa pot aranja asa in pagina. :crazy:

eu sunt dupa 24 de ore fara de somn,urmate de alte 12 pierdute prin gaesti in interes de serviciu,urmate de alte 12 pierdute intr'o carciuma in care s'a intrat cu o idee si s'a iesit cu doua ,urmate de un numar de beri si'o noapte alba in care ma mir ca mai nimeresc tastele !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu sunt dupa 24 de ore fara de somn,urmate de alte 12 pierdute prin gaesti in interes de serviciu,urmate de alte 12 pierdute intr'o carciuma in care s'a intrat cu o idee si s'a iesit cu doua ,urmate de un numar de beri si'o noapte alba in care ma mir ca mai nimeresc tastele !

 

 

ce cauti frate in gaiesti in interesul serviciului?! :crazy:

 

le: eu cred ca trebuie sa gasesti o alta modalitate in care sa te faci varza, e periculos ce faci tu...

Editat de ironic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce cauti frate in gaiesti in interesul serviciului?! :crazy:

Atat de multe intr'un oras atat de mic si urat incat nu'ti doresc sa ajungi vreodata - ocoleste orasul ala in caz ca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×