Sari la conținut
Forum Roportal
aramis

14 zile - legea masacrului

Postări Recomandate

Solutii sunt, dar atata timp cat in urma aplicarii acelor solutii ar beneficia DOAR cainii, OAMENII nu sunt interesati.

Cam asta-i.

 

 

eu zic ca-s destul de interesati, vor avea în sfârsit linistea binemeritata pe strazi,

au rezolvat civilizat o problema care-i macina de multa vreme si careia i-au gasit în sfârsit leac.

Lasam, dar compari mere cu pere.

 

 

nu, comparam linkul tau american cu o parere avizata din DE, cu tot cu cifre relevante

 

PETA nu are un renume prea bun, pare-se.

 

si-apoi eu nu te-ntreb daca esti american sau nu, nu prea ma intereseaza cetateniile altora.

 

vezi diferentele?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad. Tu judeci Romania la standarde germane, uitand ca tara asta nu e la nivelul Germaniei, nici macar pe departe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Diferenta este ca in Germania nu sunt atatia corupti, hoti si baroni locali. Cred ca , in primul rand, asta face diferenta.

 

Sa-i omoare , dar sa isi asume si consecintele faptelor lor.

 

Daca nu am mai discuta la persoana, si am intelege ca toti suntem in aceeasi barca, poate ar fi mai construnctiv.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad. Tu judeci Romania la standarde germane, uitand ca tara asta nu e la nivelul Germaniei, nici macar pe departe.

 

 

asa-i, poate ar trebui s-o judec la standarde congoleze, mea culpa.

 

 

 

 

 

 

legea intra-n vigoare, eu nu mai am nimic de adaugat aici,

din partea mea puteti sa-nchideti topicul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tu crezi ca dupa masacrul asta nu vor mai fi caini pe strazile din Romania, esti foaaaarte optimist. Daca tu crezi ca tata floarea va deveni brusc responsabila , isi va castra cainii, sau ca nu isi va mai lasa cainele din curte sa sara gadul la cateaua lu` vecina care e in calduri, repet, esti optimist.

Desi, eu te stiu ca fiind un om realist. Da.. ma rog.

 

In fine...chiar nu am chef de polemici. Sincer, mi-e lehamite deja.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×