Sari la conținut
Forum Roportal
N!gh7 W0lf

Steam Problem...

Postări Recomandate

Deci...pentru cei care stiu...Am downloadat steam de pe pagina oficiala,am bagat cd keyul cumparat(am cont la steam),am scos cs,dar cand intru in el,pauza..nu merge.De ce?

1.Folderul Counter Strike are 10 Mb,dar sta 3 ore sa il downloadeze...

2.Am incercat 2 variante,unu spusa pe site-ul ofocial al steamu-ului,si una zica de unul din Staff(prin e-mail)

Nimic nu mi-a functionat---In continuare primesc eroarea : Steam Startup failed with eror 108: the local steam service is not running

 

Stie cineva rezolvarea !! Daca e ceva de steam crackuit , nici nu vrea sa aud ! Vreau doar originalul ! :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu eu, intri in contul tau de steam si in fereastra aia cu Games dai click dreapta pe Counter-Strike si dai la Properties si in fereastra care o deschide dai la tabul Local Files si acolo dai pe Verify Integrity of game cache. Astfel el va verifica daca a downloadat tot ce trebuie. Eu am patit asa la CS:S si cand am dat sa verifice mai avea de downloadat cu toate ca el imi arata 100%, dupa verificare a sarit in 92% si abia cand a terminat pe bune a mers.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

LoL, pai eu am cont de o luna :tease: Oricum, de cele mai multe ori e Windows de vina dar mai sunt si unele probleme la care saracul win nu are nici o vina :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×