Sari la conținut
Forum Roportal
sado is back

Cum sa faci un baiat de casa dintr-un fustangiu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

wake up, max!!!

 

 

spune ce crezi despre baietii astia fustangii, astia asa mai 'jucausi'. se pot calma, aseza, potoli?

 

(am zis bine, sado?) :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

wake up, max!!!

 

 

spune ce crezi despre baietii astia fustangii, astia asa mai 'jucausi'. se pot calma, aseza, potoli?

 

(am zis bine, sado?) biggrin2.gif

Pe cel ghebos doar mormintul il indreapta spune un proverb vechi rusesc. Nu cred eu ca vreodata un fustangiu innascut sa-si paraseasca meseria, asta li-i in singe, barbatii de genul asta nici cu sotie si copii alaturi nu se mai linistesc, cu atit mai mult cit sunt tineri si fara careva obligatii fata de partenera. Dar, daca nu ar fi ei viata ar fi mai urita :D

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am cunoscut acum ceva ani buni un asemenea barbat. era cumnatul unei prietene, un tip pe la 40 de ani, aratos, descurcaret si cu un sarm deosebit. stia ca are atuurile astea si schimba muierile mai des decat schimbam eu ciorapii. umbla ici si colo prin tara, p-afara, majoritatea timpului erau duduile cele care plateau iesirile de genul asta. a ajuns la 50 si ceva acum, nu arata rau, dar tineretea si-a fumat-o, sta cu ma-sa in apartament ca sa-i faca aia de mancare si sa-i spele/calce. a fugit toata viata de a se 'lega' si a ramas cu ma-sa.

 

pfff...si ce amorezata eram de el pe vremea aia :doh: (proasta mai eram...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desigur nu se poate ca doar pe cei buni ii alegem sau-i selectam pe sprancene si nu facem nici o gresala sau deviere de la ce se cuvine!!! Tineretea nu este compus din perfectiuni, se incearca totul ca este nou si necunosacut, e timp destul pentru toate inca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am inteles niciodata femeile care vor sa faca dintr-un armasar salbatic, un jigarit de cal tinut in grajd, legat de fereastra. Ce satisfactie poti sa ai cand barbatul care te-a fascinat si te-a atras cu magnetismul sau, acum da cu mopul si se uita ca boul pe fereastra cum zboara poumbeii?

 

Fiecare femeie ar trebui sa-si aleaga barbatul care o face fericita, asa cum e el. Nu sa-si aleaga unul pe care vrea sa-l schimbe dupa bunul ei plac. doh.gif Femeile vor sa schimbe barbatii si apoi se plang: mvaii ce te-ai schimbat! nu mai esti ca la inceput! bad.gif

 

Cunosc barbati crai ( cum le zice initiatoarea ) si au avut episoade in viata in care da, au fost cu o singura femeie, de care s-au indragostit lulea. Dar au fost perioade determinate de timp, pana cand acea femeie nu a mai fost suficienta ( mai ales daca intre timp a mai aparut si un copil ). Unele au acceptat situatia si au mers mai departe alaturi de acel barbat ( chiar daca el calca pe langa, frecvent ), altele nu au acceptat si s-au despartit foarte ranite si dezamagite ca nu i-au putut schimba.

 

 

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cunosc pe una care aproape ca l-a distrus sotul cu nervii ei, nu stiu daca nu-l bate ca ne intalnim rar dar se vede pe el ca abia mai sta pe picioare. Tensiunea are asa de joasa ca in spital se mirau cum de mai traieste!!! N-are voie sa zica nimic nici la o petrecere in biserica macar, mereu-l atentioneaza ca face curte la femei ca pentru asta au venit??? Niste femei l-au intrebat cu voce mai tare daca are de gand sa se insoare imediat dupa ce ea da coltul??? ca ele au pe cineva foarte cumsecade nu precum fosta ... ea a auzit si fiind extrem de bolnava, chiar era sa moara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unele au acceptat situatia si au mers mai departe alaturi de acel barbat ( chiar daca el calca pe langa, frecvent )...

 

 

Si asta ar fi corect ?

N-am inteles niciodata femeile care vor sa faca dintr-un armasar salbatic, un jigarit de cal tinut in grajd, legat de fereastra. Ce satisfactie poti sa ai cand barbatul care te-a fascinat si te-a atras cu magnetismul sau, acum da cu mopul si se uita ca boul pe fereastra cum zboara poumbeii?

 

Uneori si femeile inteligente(raritati, dealtfel) par a gandi in extreme... :think:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am inteles niciodata femeile care vor sa faca dintr-un armasar salbatic, un jigarit de cal tinut in grajd, legat de fereastra. Ce satisfactie poti sa ai cand barbatul care te-a fascinat si te-a atras cu magnetismul sau, acum da cu mopul si se uita ca boul pe fereastra cum zboara poumbeii?

 

Eu inteleg fenomenul imblanzirii cailor. E o usurita imensa sa spui ca asa stau lucrurile si asa vor fi pe vecie. Dar bineinteles ca nu poti face din leu un mielusel, daca asta vrei sa spui, decat daca suntem la circ.

Editat de Athmy
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

I-l dai lu' Athmy, il imblanzeste ea, ca pe cal. Asta daca nu apuca nefericitul sa se sinucida. Bine, eu vb de un tip care ar lua-o in serios, pentru binele tipilor sper ca-s putini astia, desi la ce penurie de fofoloanca e pe meleagurile mioritice, am niste dubii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca reteta e sa il tii ocupat cat mai mult. tongue.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×