Sari la conținut
Forum Roportal
sado is back

Cum sa faci un baiat de casa dintr-un fustangiu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Te poti multumi cu ideea ca l-ai schimbat, dar in fapt schimbarea vine de la sine. Rolul tau e de semnal, adica daca vede in tine persoana care-i trezeste idei monogamice, se schimba, daca nu, NU!

Si oricum nu o va face peste noapte, adica vei mai simti multe mirosuri de parfum strain, pana ce al tau il va insoti permanent.

Asta este, n-ai ce face, dar si daca nu faci nimic il pierzi. Garantat.

Ce poti face...? pai sa fii tu insati, ca de aici pleaca totul. Sa-ti evaluezi concurentele si sa le inlaturi prin el, nu prin discreditarea lor. Adica sa-l convingi pe el (daca ai cu ce) sa renunte la ele, explicandu-i (nu verbal) ca esti superioara.

Aaaa...si mai e ceva...cu ce l-ai incantat la inceput schimba, perfectioneaza, ca apare rutina. Un corp frumos si un sex oral nu-i suficient pt. astfel de barbati; il gasesc la tot pasul.

Editat de InPing

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce poti face...? pai sa fii tu insati, ca de aici pleaca totul. Sa-ti evaluezi concurentele si sa le inlaturi prin el, nu prin discreditarea lor. Adica sa-l convingi pe el (daca ai cu ce) sa renunte la ele, explicandu-i (nu verbal) ca esti superioara.

Aaaa...si mai e ceva...cu ce l-ai incantat la inceput schimba, perfectioneaza, ca apare rutina. Un corp frumos si un sex oral nu-i suficient pt. astfel de barbati; il gasesc la tot pasul.

 

Mai bine singura, decat sa stai intr-un stres permanent, din cauza unui fluiera-vant.

Fustangii au o problema cu ei insisi, de aceea nu are cum sa-i schimbe o femeie, cu adevarat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te poti multumi cu ideea ca l-ai schimbat, dar in fapt schimbarea vine de la sine. Rolul tau e de semnal, adica daca vede in tine persoana care-i trezeste idei monogamice, se schimba, daca nu, NU!

Si oricum nu o va face peste noapte, adica vei mai simti multe mirosuri de parfum strain, pana ce al tau il va insoti permanent.

Asta este, n-ai ce face, dar si daca nu faci nimic il pierzi. Garantat.

Ce poti face...? pai sa fii tu insati, ca de aici pleaca totul. Sa-ti evaluezi concurentele si sa le inlaturi prin el, nu prin discreditarea lor. Adica sa-l convingi pe el (daca ai cu ce) sa renunte la ele, explicandu-i (nu verbal) ca esti superioara.

Aaaa...si mai e ceva...cu ce l-ai incantat la inceput schimba, perfectioneaza, ca apare rutina. Un corp frumos si un sex oral nu-i suficient pt. astfel de barbati; il gasesc la tot pasul.

cati mono din astia ai intalnit tu?drag.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

insa am o mica atractie generala pentru tipii de genul, de asta am si intrebat ce si cum

pune-te intr-un colt si asteapta sa-ti treaca, ca .. o sa-ti treaca.

sau, daca nu vrei sa-ti treaca, joaca-te, dar nu-i cadea in mreje. Multi doar vor sa vada cam cate victime pot face intr-o zi, doar asa, din distractie. Iar tu sa fii convinsa ca esti cea mai inteligenta femeie (virtuala, eventual), pe care a intalnit-o. Pentru ca asa ti-a zis el si a fost convingator.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Mai bine singura, decat sa stai intr-un stres permanent, din cauza unui fluiera-vant.

Fustangii au o problema cu ei insisi, de aceea nu are cum sa-i schimbe o femeie, cu adevarat.

Sa vezi ce greu e cand incerci sa schimbi o femeie proasta.

Pardon, imposibil...

Editat de Mr.Pervy McPervert

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cearcanele?


eu vreau sa-l invit aici pe maxjuve, neaparat vreau sa aud ce crede el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cearcanele?

eu vreau sa-l invit aici pe maxjuve, neaparat vreau sa aud ce crede el.

eu sunt aici pe loc :D cu referire la ce sa-mi dau cu parerea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×