Sari la conținut
Forum Roportal
sado is back

Cum sa faci un baiat de casa dintr-un fustangiu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

Stiu cum faci fustangiul baiat de casa: ii dai o moldoveanca d-asta infipta ca tine. Sa nu intelegi altceva prin infipta. O sa stea saracu' numai ascuns sub pat, n-o sa mai aiba timp de fustangeala. Plus ca tu nu porti fuste.

 

Apropo de faza aia cu "sub papuc", nu e sub papucul meu si nici eu sub al lui. Nu avem astfel de dinamica in relatia noastra. Suntem parteneri nu sclav si stapan. Nici pe mine nu ma atrag barbatii "carpe de vase" si nici pe el femeile care fac matanii in fata barbatului.

 

Eu prin fustangiu inteleg unul care umbla mereu dupa femei indiferent de statutul lui, nu un barbat care ar fi fost player inainte de casatorie sau relatie. Dupa cum am mai spus, nu poti face un om sa fie absolut nimic ce nu vrea el insusi sa fie. In opinia mea, nu poti face baiat de casa dintr-unul care nu vrea sa fie. Insa nu sunt sigura ca inteleg in totalitate ce anume inseamna "baiat de casa". Fidel, atata am dedus. In rest ce mai inseamna ? Carpa de spalat pe jos sau ce ? laugh.png

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Player ? :imao:

Da, daca spui tu, asa e, in relatia ta e cum zici tu mamba.gif

Se schimba, mai, nu stii tu, au romancele golden pussy, schimba ele tot :pimp:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca se schimba, se schimba din proprie initiativa nu facut.

Deasemenea nu poti face un om sa se indragosteasca. Ori o face el/ea ori nu.


in relatia ta e cum zici tu

 

 

Corect. queen.gif


 

Se schimba, mai, nu stii tu, au romancele golden pussy, schimba ele tot pimp.gif

 

Asta e un mit care se incapataneaza a fi promovat, spre disperarea acelor femei care mai tarziu realizeaza ca indiferent cat de aurita este cucuveaua, nu poate schimba ceva ce nu se schimba de la sine putere.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e un mit care se incapataneaza a fi promovat, spre disperarea acelor femei care mai tarziu realizeaza ca indiferent cat de aurita este cucuveaua, nu poate schimba ceva ce nu se schimba de la sine putere.

 

Ba daaaa.... daca se tin 1000 de prosti dupa curul lor, or sa-l fucka ele si p-ala de nu se tine, ca doar sunt jmekere... Nimic nu stii :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Stiu cum faci fustangiul baiat de casa: ii dai o moldoveanca d-asta infipta ca tine. Sa nu intelegi altceva prin infipta. O sa stea saracu' numai ascuns sub pat, n-o sa mai aiba timp de fustangeala. Plus ca tu nu porti fuste.

Nu-s chiar asa de infipte moldovencele,mai infipte sunt ardelencele.

Editat de black30

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Golden pussies exista in lume berechet, una mai golden ca alta. Uite aici. Asta seamana un pic cu tine. laugh.png

 

 

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica eu sunt o pasarica de aur ? tease.gif Pai eram mai bogat ca Donald Trump pana acu daca era asa.

Editat de S.R.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica eu sunt o pasarica de aur ? tease.gif Pai eram mai bogat ca Donald Trump pana acu daca era asa.

 

Ei mai pasarel, sunt multe de discutat pe tema asta. Dai o bere si vorbim. Heineken sa fie, rece, turnata in pahar nu la sticla, cu spuma deasupra nu rasa. grin.gif

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu merg pe nicio premisa, de fapt merg pe una...aia ca oamenii nu se schimba.

Mimeaza, eschiveaza, se chinuie sa fie altfel...dar asta doar pana la un mom dat, cu un scop precis,

Cati barbati ai schimbat tu pana acum?(evident, la comportament ma refer) si cati au mai ramas "schimbati" dupa ce au facut sex cu tine?

Bine nuantat;in general oamenii intr-adevar nu se schimba,doar se rafineaza...

Buuun, sa zicem ca unele femei sunt atrase in special de barbatii mai crai.

 

Intrebarile sunt urmatoarele:

Care sunt sansele ca un asemenea barbat sa fie fidel unei singure persoane la un moment dat?

Care ar fi calea de a-l motiva sa isi shimbe stilul de viata?

Se zice ca odata ce si-a gasit naşul se potoleste din umblat creanga, adevarat sau nu?

 

 

 

fustangiu/afemeiat - care umbla dupa femei, caruia îi place sa faca curte femeilor.

Exista o solutie...Fa-l sa te iubeasca;Suna empiric,dar nu este imposibil...Analizeaza-i motivatiile,de ce prefera sa fie asa cum e?Nu apela la morala ca nu are nici un efect,notiunea de obligatie repugna si nu motiveaza;Fii misterioasa,fa-l sa-si puna permanent intrebari in legatura cu tine,va sfirsi prin a se indragosti fara ca macar sa-si dea seama,caci...gindul leaga,gindul dezleaga;Iar daca ai reusit sa-l determini sa aiba aceste sentimente...intretine-le cu acelasi mister,nu e usor,dar e singura "lui sansa".Toti ne dorim sa iubim pe cineva,dar nu toti reusim,si atunci preferam"nechezolul"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×