Sari la conținut
Forum Roportal
Miercuri_

Femeile. Si noi pe langa ele

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sooooo true =))) Asta nu suna a exagerare. Femei din astea chiar exista.

Editat de NarcoGen'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Citindu-va, inteleg cat de mica este lumea in care traiesc eu. Femeile vietii mele nu purtau palarii cu cap de dinozaur rosu...sau portocaliu, ma rog. Ar trebui sa mai interactionez si eu cu ele, cele multe, ca ma ramolesc tare.

Are vreuna poze cu capu' de dinozaur, sa-mi trimita si mie (in pm, fireste, ca-s obsedat nitel), ca sa ma pun in ton cu modernismul feminin?

Zicea ceva si de fundu' gol...???

Hotaraste-te, de care poze vrei ? Cu palaria sau cu fundul gol ? :doh:

Pana si o femeie din descrierile lui Miercuri ar fi mai hotarata si ar sti ce vrea, dar tu...:mda:

 

 

Acu..la faza cu venitu beat acasa tre sa zici asa:"Io nu sunt beat, porumbita mea. Sunt doar foarte obosit ca am baut toata noaptea."

Pai tu stii ce obositor este sa tot duci la gura ...halba dupa halba ?! Eeeee! :beer:

Si mai tre sa ai si brand ca lumea, ca ie grele a dracu halbele.

Sooooo true =))) Asta nu suna a exagerare. Femei din astea chiar exista.

Pai tu credeai ca el vorbeste asa....din carti? Din necunostiinta de cauza ? :lol2: Nooo! E realitate pura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sooooo true =))) Asta nu suna a exagerare. Femei din astea chiar exista.

Acum as putea, in aceeasi idee, cu parerile femeilor despre femei, sa intuiesc gandurile unor femei care ti-au citit mesajul.

 

 

"Uite-o si pe nebuna asta ametita cum se amuza la prostiile tembelului, de parca stie ea cum sunt femeile adevarate ca mine si ce e aia exagerare si ce e adevar. Vai de capul ei!"

Editat de Miercuri_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar daca vreti va pot da niste sfaturi cand vine vorba de muieri in genu. Am solutia supreama! Nu trebuie decat sa memorati niste raspunsuri la intrebarile lor cretine.

 

De exemplu:

 

Ea: "Ti se pare ca X (persoana reala, tv, orice) arata bine?"

Asta-i capcana. Tre sa raspunzi asa:

 

"De cand sunt cu tine porumbita mea pisicioasa, am avut o senzatie intensa, aproape organica de repulsie mereu cand vad orice alta fiinta vie in general si persoane feminine in particular. Crede-ma ca imi repunga intr-un mod hidos, iar fetzele lor le percep ca find desfigurate intr-un mod oripilant! "

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum as putea, in aceeasi idee, cu parerile femeilor despre femei, sa intuiesc gandurile unor femei care ti-au citit mesajul.

 

 

"Uite-o si pe nebuna asta ametita cum se amuza la prostiile tembelului, de parca stie ea cum sunt femeile adevarate ca mine si ce e aia exagerare si ce e adevar. Vai de capul ei!"

 

laugh.png Ma doare fix la prostata ce cred alte muieri despre mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Acum esti putin penibil. Daca nu sesizezi exagerarile, ai tu o problema, nu e eu ca inventez o palarie cu cap de dinozaur portocaliu, pentru a scoate in evidenta un obicei, evident exagerand.

Dar Miercuri, la nivelul tau da aichiu (si al stimabilei Narco..) ma asteptam sa sesizezi (ati) ca vorbind de palarie cap de dino, ma refeream generic la femeile cu gusturi de piti. Si ca tu generalizand bagi in aceeasi oala si femeile care nu-s isterice si nici de la talciok nu se imbraca.

Eu chiar nu ma asteptam sa te ataci dintr-atat lucru si ma simt nefericit ca mi-am atins marsavul scop, neasteptat de repede, fara prea mult haz.

Narco, cu tine voiesc sa vad poze cu o palarie cap de gasculita....ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Pai tu stii ce obositor este sa tot duci la gura ...halba dupa halba ?! Eeeee! beer.gif

Si mai tre sa ai si brand ca lumea, ca ie grele a dracu halbele.

Da asta ziceam si io. Stiu cum e sa bei ca porcu. E obositor, crud si inuman!

 

Eu chiar nu ma asteptam sa te ataci dintr-atat lucru si ma simt nefericit ca mi-am atins marsavul scop, neasteptat de repede, fara prea mult haz.

Narco, cu tine voiesc sa vad poze cu o palarie cap de gasculita....ai?

: )) Tu esti ala care s-a atacat aiurea. Daca n-ai prins gluma, las-o asa si mergi spre lumina. Si palarii cu gasculita n-am din pacate dar am o palarie de iepuras si una cu dejetu mijlociu ridicat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar daca vreti va pot da niste sfaturi cand vine vorba de muieri in genu. Am solutia supreama! Nu trebuie decat sa memorati niste raspunsuri la intrebarile lor cretine.

 

De exemplu:

 

Ea: "Ti se pare ca X (persoana reala, tv, orice) arata bine?"

Asta-i capcana. Tre sa raspunzi asa:

 

"De cand sunt cu tine porumbita mea pisicioasa, am avut o senzatie intensa, aproape organica de repulsie mereu cand vad orice alta fiinta vie in general si persoane feminine in particular. Crede-ma ca imi repunga intr-un mod hidos, iar fetzele lor le percep ca find desfigurate intr-un mod oripilant! "

Intotdeauna e bine sa eviti sa-ti dai cu parerea despre alte femei de fata cu femeia ta. Daca ajungi in situatia in care esti obligat sa spui ceva, altfel inseamna ca nu o bagi in seama si ea vorbeste singura, ca de obicei, va iesi nasol:

 

"Doamne, tu nu vezi ce slaba e? Incredibil! Adica eu am curu' mare sau ce? Cum poate sa-ti placa hidosenia aia nespalata? Nu stiam eu de ce nu iti mai place sa facem sex. Acum vad si eu ce gusturi ai cu adevarat. De ce naiba m-ai luat daca nu iti place cum arat? Doamne, nu pot nici sa ma mai uit la tine. Ma duc sa ma plimb si sa mananc cao vaca, ca am rabdat destula foame degeaba, pentru un bou. Si si asa se pare ca am curu prea mare pentru gusturile tale".

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar Miercuri, la nivelul tau da aichiu (si al stimabilei Narco..) ma asteptam sa sesizezi (ati) ca vorbind de palarie cap de dino, ma refeream generic la femeile cu gusturi de piti.

Aichiul rezolva probleme de matematica, n-are treaba cu femeile sau cu barbatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×