Sari la conținut
Forum Roportal
Miercuri_

Femeile. Si noi pe langa ele

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dar Miercuri, la nivelul tau da aichiu (si al stimabilei Narco..) ma asteptam sa sesizezi (ati) ca vorbind de palarie cap de dino, ma refeream generic la femeile cu gusturi de piti. Si ca tu generalizand bagi in aceeasi oala si femeile care nu-s isterice si nici de la talciok nu se imbraca.

Eu chiar nu ma asteptam sa te ataci dintr-atat lucru si ma simt nefericit ca mi-am atins marsavul scop, neasteptat de repede, fara prea mult haz.

 

Extraordinar, m-ai pacalit, tiomping. Cum am putut sa ma atac asa, cand tu te jucai psihologic cu mine.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar daca vreti va pot da niste sfaturi cand vine vorba de muieri in genu. Am solutia supreama! Nu trebuie decat sa memorati niste raspunsuri la intrebarile lor cretine.

 

De exemplu:

 

Ea: "Ti se pare ca X (persoana reala, tv, orice) arata bine?"

Asta-i capcana. Tre sa raspunzi asa:

 

"De cand sunt cu tine porumbita mea pisicioasa, am avut o senzatie intensa, aproape organica de repulsie mereu cand vad orice alta fiinta vie in general si persoane feminine in particular. Crede-ma ca imi repunga intr-un mod hidos, iar fetzele lor le percep ca find desfigurate intr-un mod oripilant! "

Pai daca ii spui asa ceva, se uita cam asa la tine :soc: si ...intr-un tarziu zice :

Iar ai fumat ceva cu Costel ? Ti-am zis ca mosul ala racaie peretii si trage praful pe nas. Iar ai halucinatii.. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

"Doamne, tu nu vezi ce slaba e? Incredibil! Adica eu am curu' mare sau ce? Cum poate sa-ti placa hidosenia aia nespalata? Nu stiam eu de ce nu iti mai place sa facem sex. Acum vad si eu ce gusturi ai cu adevarat. De ce naiba m-ai luat daca nu iti place cum arat? Doamne, nu pot nici sa ma mai uit la tine. Ma duc sa ma plimb si sa mananc cao vaca, ca am rabdat destula foame degeaba, pentru un bou. Si si asa se pare ca am curu prea mare pentru gusturile tale".

 

=))) Asa-i dar io ziceam ce tre sa-i raspunzi muierii nu ce zice muierea. Si da sunt muiere si vorbesc despre altele ca si cum n-as face parte din specia lor da chiar nu-mi pasa. Cui nu-i convine suck my tralala gen.

 

Dar cel mai mult imi place cum te iau unii in serios. Si pe mine de altfel. Gold.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da asta ziceam si io. Stiu cum e sa bei ca porcu. E obositor, crud si inuman!

Si ar trebui scos si in afara legii asta. :lol:

 

"Doamne, tu nu vezi ce slaba e? Incredibil! Adica eu am curu' mare sau ce? Cum poate sa-ti placa hidosenia aia nespalata? Nu stiam eu de ce nu iti mai place sa facem sex. Acum vad si eu ce gusturi ai cu adevarat. De ce naiba m-ai luat daca nu iti place cum arat? Doamne, nu pot nici sa ma mai uit la tine. Ma duc sa ma plimb si sa mananc cao vaca, ca am rabdat destula foame degeaba, pentru un bou. Si si asa se pare ca am curu prea mare pentru gusturile tale".

Si in completare : mi-a spus mamitica sa nu ma marit cu un parlit ca tine, ca tu nu ai ajut jucarii cand erai mic si te jucai numai cu gainiile. Noroc ca te-am adus la oras, sa vezi si tu cum e cu metrou. Porcule!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca ii spui asa ceva, se uita cam asa la tine shok.gif si ...intr-un tarziu zice :

Iar ai fumat ceva cu Costel ? Ti-am zis ca mosul ala racaie peretii si trage praful pe nas. Iar ai halucinatii.. doh.gif

Asta ai zice-o tu. Dar ca muiere te-ai simti toata flausata fiindca asta era scopu intrebarii. Vroia sa primeasca niste complimente. Ce-i drept exagerez si io, da ai prins ideea. Sper rolleyes.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aichiul rezolva probleme de matematica, n-are treaba cu femeile sau cu barbatii.

Sau masoara nivelul de inteligenta folosind si matematica drept metoda. Oricum, eu nu la femei ma refeream, ci la capacitatea lor de a sesiza ca nu ma exprim direct.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

=))) Asa-i dar io ziceam ce tre sa-i raspunzi muierii nu ce zice muierea. Si da sunt muiere si vorbesc despre altele ca si cum n-as face parte din specia lor da chiar nu-mi pasa. Cui nu-i convine suck my tralala gen.

 

Dar cel mai mult imi place cum te iau unii in serios. Si pe mine de altfel. Gold.

Bine, si ar mai fi o varianta de raspuns universala la ceea ce spune Miercuri, si anume : indiferent ce spune ii raspunzi, ai dreptate !

 

Numai ca mai tre sa fii si atent ca daca se prinde si zice: eu am impresia ca tu ma iei de proasta Costele,(stand incruntata cu mainiile in solduri si bataindu-si usor piciorul drept) si ma aprobi asa, ca ma crezi urata si idioata, este ?

Si daca ai raspuns iar : ai dreptate! Te-ai ars! :lol2:

Asta ai zice-o tu. Dar ca muiere te-ai simti toata flausata fiindca asta era scopu intrebarii. Vroia sa primeasca niste complimente. Ce-i drept exagerez si io, da ai prins ideea. Sper rolleyes.gif

Eu am inteles ce ai spus tu. Dar cu raspunsul ala ar fi crezut ca o injuri. :lol: Ceva mai simplu formulat nu ai ? Prea multe eufemisme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te arzi daca ea te intreaba de ai luat paine si tu zici ca prostu "Ai dreptate!" fiindca nu ascultai ce zicea. Da o poti drege.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te arzi daca ea te intreaba de ai luat paine si tu zici ca prostu "Ai dreptate!" fiindca nu ascultai ce zicea. Da o poti drege.

Clar! O enerveaza cand ii dai dreptate pentru ca ii dai, dar, de fapt, tu nu o bagi in seama, dar face spume si cand nu ii dai.

 

 

 

De exemplu, cand esti obligat sa te uiti la televizor cu ea la o emisiune tampita, care e preferata ei, la un moment dat o sa vada un soare pe cer, in timpul emisiuni, si o sa zica:
"Ai vazut ce albastru era soarele?" Tu: "Mie mi s-a parut galben." Ea: " Cum poti sa zici ca l-ai vazut galben daca eu am vazut ca e albastru? Iar le stii tu pe toate si te contrazici cu mine doar pentru ca nu suporti sa fim de acord". Tu: "Ok, poate mi s-a parut mie, ce rost are sa ne contrazicem acum pe prostia asta?" Ea: "Doamne ce ma enervezi, acum faci iar pe bunul ala sfant, care cedeaza el repede si ma faci sa ma simt ca o proasta ca ma contrazic pentru o tampenie, chiar daca soarele ala era albastru".
Nu mai are rost sa spun ce ar urma in cazul in care nu ai ceda facand pe bunul ala sfant.
Editat de Miercuri_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te arzi daca ea te intreaba de ai luat paine si tu zici ca prostu "Ai dreptate!" fiindca nu ascultai ce zicea. Da o poti drege.

Pai asta nu intra la retorica aia a lu Miercuri in care vorbeste numai ea de nu se mai terrmina. :lol:

Culmea este ca, am vre-o doi prieteni care au asa neveste. Nu folosesc ele aceleasi dialoguri ca cele descrise, dar pe aproape.:D

 

Eu le-am spus femeilor astea ca, daca as fi avut ghinionul sotilor lor, ele decedau in somn.

De exemplu, cand esti obligat sa te uiti la televizor cu ea la o emisiune tampita, care e preferata ei, la un moment dat o sa vada un soare pe cer, in timpul emisiuni, si o sa zica:
"Ai vazut ce albastru era soarele?" Tu: "Mie mi s-a parut galben." Ea: " Cum poti sa zici ca l-ai vazut galben daca eu am vazut ca e albastru? Iar le stii tu pe toate si te contrazici cu mine doar pentru ca nu suporti sa fim de acord". Tu: "Ok, poate mi s-a parut mie, ce rost are sa ne contrazicem acum pe prostia asta?" Ea: "Doamne ce ma enervezi, acum faci iar pe bunul ala sfant, care cedeaza el repede si ma faci sa ma simt ca o proasta ca ma contrazic pentru o tampenie, chiar daca soarele ala era albastru".
Nu mai are rost sa spun ce ar urma in cazul in care nu ai ceda, facand pe bunul ala sfant.

 

Da, da, da! Adevarat! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×