Sari la conținut
Forum Roportal
Miercuri_

Femeile. Si noi pe langa ele

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bon ashea. Inseamna ca io-s un miracol. O sa-i transmit lu barbata-miu. rofl.gif

 

Neaparat. O sa te consoleze, ca un domn ce e, spunandu-ti:

 

Da, Lizuco, fluturasul meu, eu stiam asta. Sunt un norocos, da', oricum, nu trebuie sa te iei dupa ce zic toti nebunii, ca femeile nu sunt asa.

Editat de Miercuri_
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mey, nici macar nickul meu nu e Lizuca, dar numele real... tease.gif


nu trebuie sa te iei dupa ce zic toti nebunii, ca femeile nu sunt asa.

Dar cum ? :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E de bine; se vorbeste despre mai multe.

Nominalizeaza-le...

Pe ele, desigur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nominalizeaza-le...

Pe ele, desigur.

Ce mai conteaza. Din moment ce este adevarat ce spune Miercuri. :lol2:

Acum, sa ne intelegem, mai sunt si exceptii, dar ele confirma ceea ce spune el.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Acum, sa ne intelegem, mai sunt si exceptii, dar ele confirma ceea ce spune el.

Citindu-va, inteleg cat de mica este lumea in care traiesc eu. Femeile vietii mele nu purtau palarii cu cap de dinozaur rosu...sau portocaliu, ma rog. Ar trebui sa mai interactionez si eu cu ele, cele multe, ca ma ramolesc tare.

Are vreuna poze cu capu' de dinozaur, sa-mi trimita si mie (in pm, fireste, ca-s obsedat nitel), ca sa ma pun in ton cu modernismul feminin?

Zicea ceva si de fundu' gol...???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

suntem niste adorate gingase.....io zic sa o luati mai usurel cu fumurile....dauneaza grav sanatatiidrag.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inpingi, nu mai lua atat de in serios tot ce scrie Miercuri. Omu a facut un soi de pamflet da tu esti genu de om antihaz.

Si mai sunt cativa pe aici tot asa.

 

Acu..la faza cu venitu beat acasa tre sa zici asa:"Io nu sunt beat, porumbita mea. Sunt doar foarte obosit ca am baut toata noaptea."

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Citindu-va, inteleg cat de mica este lumea in care traiesc eu. Femeile vietii mele nu purtau palarii cu cap de dinozaur rosu...sau portocaliu, ma rog. Ar trebui sa mai interactionez si eu cu ele, cele multe, ca ma ramolesc tare.

Are vreuna poze cu capu' de dinozaur, sa-mi trimita si mie (in pm, fireste, ca-s obsedat nitel), ca sa ma pun in ton cu modernismul feminin?

Zicea ceva si de fundu' gol...???

Acum esti putin penibil. Daca nu sesizezi exagerarile, ai tu o problema, nu e eu ca inventez o palarie cu cap de dinozaur portocaliu, pentru a scoate in evidenta un obicei, evident exagerand.

 

 

 

 

 

 

Un lucru foarte interesant de observat e ca femeile urasc mult mai femeile decat barbatii. De fapt, greu le suporta. Trebuie sa fie o prietenie speciala ca sa le accepte.
Mergi la vreo pizza, ceva, cu vreun coleg si nevasta-sa, tot la insistentele ei. La un moment dat observi ca e aproape sa-i explodeze o vena din gat. Treci mai departe, dar, din pacate, pana la urma ajungi acasa: "Ai auzit ce a zis taranca aia umflata? Auzi, pantofii ei au costat 2876453 de euro". Tu: "Auleu, a zis ea asa ceva?" Ea: "Da, si s-a uitat la mine in timp ce a zis asta, de parca eu aveam pantofi de la second". Tu: "Eeee, pai s-a uitat la tine pentru ca vorbea cu tine". Ea: Da, asa le aperi tu pe toate proastele. Sa n-o mai vad pe taranca aia!".Tu: "Exagerezi, ti s-a parut." Ea: "Da, ma, mi s-a parut, asa cum mi s-a parut si atunci cand mi-ai spus ce speciala e mama si cat de mult o apreciezi. Era mai usor sa-mi spui ca sunt eu o taranca parlita si avea dreptate cand se holba stramb la mine, laudandu-se cu papucii ei. De fapt stii ce ma enerveaza mai rau? Chiar avea dreptate. Uita-te la mine cum umblu, nu mi-am luat o pereche de pantofi de doua zile."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×