Sari la conținut
Forum Roportal
Miercuri_

Femeile. Si noi pe langa ele

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu am inteles ce ai spus tu. Dar cu raspunsul ala ar fi crezut ca o injuri. laugh.png Ceva mai simplu formulat nu ai ? Prea multe eufemisme.

 

Poi asta-i si ideea bre. Cu cat folosesti mai multe euforisme cu atat o induci mai mult in eroare. Femeile sunt fiinte simple. Doar stii ca tre sa se duca in grup la baie fiindca singure nu nimeresc. Dar daca ai noroc nu tre sa-i explici fimeii tale cu scheme colorate sau in Power Point ce vroiai sa zici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Poi asta-i si ideea bre. Cu cat folosesti mai multe euforisme cu atat o induci mai mult in eroare. Femeile sunt fiinte simple. Doar stii ca tre sa se duca in grup la baie fiindca singure nu nimeresc. Dar daca ai noroc nu tre sa-i explici fimeii tale cu scheme colorate sau in Power Point ce vroiai sa zici.

Daca vre-un barbat face cum spui tu, sigur ia bataie si apoi mananca o saptamana numai conserve Gourmet - Vitel in sos Mediteran. Si moare pisica de inanitie. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca vre-un barbat face cum spui tu, sigur ia bataie si apoi mananca o saptamana numai conserve Gourmet - Vitel in sos Mediteran. Si moare pisica de inanitie. laugh.png

EEEEi vai cum le stii tu pe toate Mr Smart Ass.Scuzoaie ca AM INDRAZNIT sa dau un sfat porcilor ca tine care nu stiu sa aprecieze nimic mai ales o opinie cat se poate de geniala.( a mea) Idioti prosti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

EEEEi vai cum le stii tu pe toate Mr Smart Ass.Scuzoaie ca AM INDRAZNIT sa dau un sfat porcilor ca tine care nu stiu sa aprecieze nimic mai ales o opinie cat se poate de geniala.( a mea) Idioti prosti.

rofl.gifAi dreptate ,draga! air_kiss.gif :flowers:

 

Ziceai ca esti nemaritata ? biggrin2.gif

Editat de Two

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NORMAL CA AM DREPTATE! In sfarsit realizezi si tu asta. Sau o zici doar asa ca sa ma faci sa tac. Ai impresia ca-s proasta sau ce? Ia zi. Asa crezi, nu?

Bine atunci, du-te la fufa aia pe care ai vazut-o la mall. Aia care avea...pantofi! Ai sa vii plangand innapoi la mine dar io am sa fiu de piatra. (de fapt am sa bocesc si am sa-ti dau sanse peste sanse pentru ca sunt o unealta)

 

Si nu-s maritata ca vreau sa raman virgina pe veci. Perversule.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NORMAL CA AM DREPTATE! In sfarsit realizezi si tu asta. Sau o zici doar asa ca sa ma faci sa tac. Ai impresia ca-s proasta sau ce? Ia zi. Asa crezi, nu?

Bine atunci, du-te la fufa aia pe care ai vazut-o la mall. Aia care avea...pantofi! Ai sa vii plangand innapoi la mine dar io am sa fiu de piatra. (de fapt am sa bocesc si am sa-ti dau sanse peste sanse pentru ca sunt o unealta)

 

Si nu-s maritata ca vreau sa raman virgina pe veci. Perversule.

Nuuu Mitzi, doar stii ca sunt cel mai sincer cu tine .this.gif "De cand sunt cu tine porumbita mea pisicioasa, am avut o senzatie intensa, aproape organica de repulsie mereu cand vad orice alta fiinta vie in general si persoane feminine in particular. Crede-ma ca imi repunga intr-un mod hidos, iar fetzele lor le percep ca find desfigurate intr-un mod oripilant!

sorry.gif

Si nu-s maritata ca vreau sa raman virgina pe veci. Perversule.

A, deci oral merge ?:-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Awwww...zici asta doar fiindca e adevarat. giggle.gif Hai ca te iert de data asta doar ca sa vezi cat is de buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Despre ce voroviti aici (vb din Salaj county....sau erau voloviti, ca nu am inteles niciodata )?

Nu am rabdare sa trec de prima postare si vreau sa vad cum arata palaria oranj.

For the record, eu is mai repede gata intotdeauna decat al meu, oriunde mergem. Nu ca ar fi atat de ingrijit, el nu incepe decat cu 5 minute inainte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Awwww...zici asta doar fiindca e adevarat. giggle.gif Hai ca te iert de data asta doar ca sa vezi cat is de buna.

Powr Point ? Sau diagrame ?

 

Tu...noteaza pinul de la gold card. :lol2: Notezi...2..7...3...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×