Sari la conținut
Forum Roportal
Mr.Cristi

Spicuiri din intelepciunea feminista

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

Parerea ta. Si ai parerea asta pt ca astepti sa fii ales, sau cel putin impresia asta o lasi.

Pari sa te fi asezat la un rand, asteptand ca anumite femei ( cele care fac selectia ) sa te aleaga. Si nu pt ceea ce esti tu, ci pt ceea ce crezi ca ar dori ele sa fii.

Si, `geaba ti-ai schimbat camasa, freza , mersul, bicileta, ca ele tot nu te-au ales. Iar pana nu iti schimbi perceptiile, nici ca te`or alege alea de aleg.

Neah, nu m-ai nimerit. Mai incearca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine. Esti un vanator inascut si eu nu mi-am dat seama.

Doar ca vanezi 'ciorile de pe gard', alea de` raportezi toate femeile la ele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si barbatii par sa fi inebunit. Vor numai pitzi, isterisme , fuste pana la buci , cluburi , ttzatze la vedere sau alte chestii gen.

Pe buneeee ??? Am innebunit noi sau ati inceput voi sa va dezbracati ? :mellow: Crezi ca mie imi convine sa vad fetele asa pe strada ? Sa puna ceva pe ele. Cine le dezbraca asa ? O fac ele singure.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Pe draku. Secolul prostiei, as spune . Si al barbatilor si al femeilor. Al unora, evident. Sa nu generalizam.

Stii tu secole in care oamenii au fost mai buni decat acum?

Bine. Esti un vanator inascut si eu nu mi-am dat seama.

Doar ca vanezi 'ciorile de pe gard', alea de` raportezi toate femeile la ele.

Neah, mai incearca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Discutia despre feminism pe unde e p-aici ? Ca in afara de Bydy restul lumii sunt setati pe caterinca de Cristi. Acu nush, pe bune, cam ce m-ar impiedica si pe mine sa o frec p-aici facand panarama de unu sau altu... Hmmm... Nimic. Ok, Hai cu feminismul, cocoseilor :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai am o incercare ? Cand nimeresc sa strigi BINGO. :)

 

Nu stiu daca erau mai buni , dar poate erau mai constienti de conditia lor si nu aveau asteptari nefiresti.

Si, apropo, nu tuturor femeilor le place "Pit". Cum nici tuturor barbatilor nu ar trebui sa le placa numai p`alea de `l place pe 'Pit'.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca topicu asta era deschis de o tipa, as fi gandit ca e una din multele femei trecute prin relatii esuate, pentru care toti barbatii e porci si as fi trecut mai departe.

partea naspa e ca e deschis de'un barbat (cred) care pare ca mai si'ar da ouale pt o pereche de silicoane doar pt ca n'a avut noroc sau vorba cantecului "poate n'a avut caldura si papusi cand era mic"

fa'te avocat sandele, si'o sa ai "di tăti"

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×