Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Nu mai prezinta nimic nou pe canalele de TV desi platim pentru ele aproape $200.00 pe luna, doar cele decand am venit in America sint invartite de atunci sa ne intre bine in cap ce vor ei sa ne faca.  Eu nu ma mai uit la TV doar la joc cateodata 30 de minute.

Ma uit pe un canal la niste videouri scurte facute de turisti, selfies prin orasele lumii, chiar si in Maramures dar prefer unde n-o sa ajung veci ca nu vreau!!!  Se mananca mult in aceste episode ca ne prezinta si ce fel de mancare este vandut pe strada dar si in hotele elegante.  Imi place traiul pe varf de munte in Azerbaijan pe foc de tabara se coace tort!!!  In fiecare a 3-a zi am un episod nou, au catei si pisicute, vitei si ciurda ce vaci is oi si tot ce vrea o gospodarie dar prepararea ceaiului este interesant ca mereu Omu' casei il prepara in samovar.  

   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A intrat pe netfix de curand, sau era dar nu l-am observat, un serial chinezesc, Qin Empire: Alliance.

Este pe profilul in engleza si subtitrare numai in engleza.

Este oarecum ok. Adica ma pot uita la el fara grija ca apare vreun negru asa, de nicaieri.:smile:

  • Like 4
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Kevin Can F**k Himself is an American dark comedy* television series created by Valerie Armstrong, who also serves as an executive producer.

The first two episodes were made available on June 13, 2021, and the series premiered on June 20, 2021.  In August 2021, the series was renewed for a second season. In November 2021,  confirmed the series would end after two seasons. The second and final season premiered on August 22, 2022. 

*Ruleaza chiar acum finalul renumitului serial doar cu negri, numit si dark comedy si sper sa aiba o foarte larga audienta ca se pomenete de 10 ori pe minut cuvantul F**k cel putin.*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

https://search.yahoo.com/search?fr=mcafee&type=E211US91088G0&p=Leonardo+Serial+2+episod2

With Leonardo's successes recognised and his reputation growing, a risky decision sets to destroy everything he has worked for. Leonardo receives support through new commissions (the Portrait of Ginevra de Benci and The Adoration of the Magi), but pays the price for his actions.

Episode 2 aired Aug 23, 2022

*Leonardo  era serialul zarit intr-o zi, iar am vazut doar un pic din sfarsit ca e plin de reclame dar mi-a placut.   Ce pacat ca bat joc de noi cu aceste seriale doar aiurea ne transmit pe care canal vor un episod ca nu era ca si data trecuta pe canalul 60 ci pe 6.   Viata tanarului pictor Leonardo da Vinci este filmat.

 

 

 

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

George Clooney va regiza un thriller de spionaj.  Vechiul serial a fost redenumit şi se va intitula „The Department”, au anunţat producătorii francezi ai serialului original şi postul american de televiziune cu plată Showtime, potrivit AFP.

 

https://retetesivedete.ro/george-clooney-miscare-noua-in-cariera-anuntul-tocmai-a-fost-facut.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am văzut. În general când deja începe isteria după primul episod, evit. Game of Thrones n-am văzut nici acum, Casa de papel nu am văzut și nici nu intenționez etc. Parcă s-au terminat serialele și nu mai e nimic de văzut.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×