Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Basescu: Romancele sa faca mai multi copiii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ohhhh, dar inca imi vine sa urlu......femeia manager? Ele sunt o infima minorate si nu merita sa isi bata el joc de munca lor si sa le readuca cu picioarele pe pamant. In secunda urmatoare ii taiam microfonul.

Asta iese pe strada?

Stie ca marea majoritate a femeilor abia fac un 1500 de lei? Si aici vorbesc cu indulgenta. Ca e de la 600- poate pana la 1000 in orasele mici. Si nu vorbesc de total nepregatite.

Ca la fiecare pas la spital dai/dai/dai asta ca tu platesti CAS? Iar aia se traduce ca nu platesti costul camerei si patului jegoase in care ai sta la spital, ca in rest absolut tot se aduce de acasa si spaga aferenta.......

Ca in spital la nastere des ti se spune ca "daca ti-a placut cand te-ai cracanat, acu taci si sufera". Ca ma costa 1500 de euro o nastere la un spital privat , dar probabil ca o sa scot din piatra seaca ca sa nu vad ce e la stat? Ca orizontul "fabricii de copii " (daca caut posibil ca inca o sa gasesc postarea neinvizibilizata) este sa scape vie si ea si copilul din spital dupa nastere?

Stie ca el a trimis in pribegie mii de tineri/ ca pai sa caute afara?

Mai stie ce declara acu nici 2 ani?

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stie ca si tiganca este romanca si nu merita sa isi bata joc de ea si sa o puna exemplu de asa nu? Stie ca majoritatea traiesc in crunta saracie si sunt cea mai expusa categorie? Facu el un sondaj si a determinat ca niciuna nu vrea sa utilizeze mijloace de contraceptie?

Sau cand fac 10 copii sa fie, stie caaia tot cetateni romani se cheama ca is?

Vaiiiii ce i-as cara la pumni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca e lovit de graviditatea fiicei, foarte frumos....sa faca ceva cu Ponta de mana pentru asigurarea securitatii sociale. Sa creasca nivelul de trai....nu sa vorbeasca gura fara el. Sa incurajeze natalitatea aia. Nu sa stea in fustele tigancilor, cate copii fac ele....Ca is hoarde de romani care nu is ingrijesc cum trebuie copiii.

Eu daca nasc am cat de cat suport familial, dar multe nu au. Si decizia aia ii pana la urma la mana fiecareia, sau a fiecarui cuplu mai bine zis.

 

Nu stiu daca mai are drept sa candideze, nu cred....Doamne ajuta, dar cum am zis, cat timp pe forum am citit "fabrica de copii sa fie slaba", ma gandesc ca ar exista votanti.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aaa Elena e gravida? El a convins-o.. e meritul lui.

Mama.. ce presedinte avem.. :Stars: cand ii expira mandatul papagalului?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×