Sari la conținut
Forum Roportal
Alla2000

Ai facut vreodata orice fel de magie, vrajitorie, etc...?

Postări Recomandate

Da, am facut. Nu stiu daca nu cumva am mai povestit o data.

Ma rog, am inceput eu cu lumanarile, le-am aprins pe toate 30 in jurul meu, am pus tamaia, am aruncat cu banii gauriti, am inceput sa spun nu stiu ce vraja dintr-o carte si a pocnit mobilaaa. Si eu eram: :doh: :doh: (trebe sa se faca un emoticon care face pe el)...si apoi a intrat maica-mea in camera, si ea nu stia ce fac, si a avut un soc, si apoi mi-a cazut tamaia de fierbea, pe jos. Si mi-a mirosit in camera a tamaie vreo 3 zile. Inainte sa vina maica-mea la mine, a intrat taica-miu in casa, si a mea mama, facandu-se curent si simtand un miros dulce intreba: dar unde ai fost de mirosi asa? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca exista vreu vrajitor care sa isi posteze raspunsul pe acest forum asa ca daca vrei sa aflii cum sa facii vraji incearca in alt fel ...

Editat de Lacusta_Neagra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu cred ca exista vreu vrajitor care sa isi posteze raspunsul pe acest forum asa ca daca vrei sa aflii cum sa facii vraji incearca in alt fel ...

Da de ce draga? Nu le "merge tasta" daca-s vrajitori? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa pot spune ca nu cred in magia neagra,din pacate nu este asa.Am invatat pe propia-mi piele ce este magia neagra si cat de greu e sa o contracarezi.Dar prin vointa si prin credinta in propria putere psihica o poti invinge.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toata "magia" e de fapt munca mintii noastre! Cu gandul poti face rau(sau bine) de la km departare! Trebuie doar concentrare! E foarte simplu! Si totodata foarte greu! Dar nu uitati! Daca ganditi negativ despre o persoana si chiar reusiti sa-i faceti ceva, vi se va intoarce de 10 ori mai rau!

Good luck!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, am facut. Nu stiu daca nu cumva am mai povestit o data.

Ma rog, am inceput eu cu lumanarile, le-am aprins pe toate 30 in jurul meu, am pus tamaia, am aruncat cu banii gauriti, am inceput sa spun nu stiu ce vraja dintr-o carte si a pocnit mobilaaa. Si eu eram: :stars: :o: (trebe sa se faca un emoticon care face pe el)...

 

hai sa fim seriosi :stars:

decat sa-ti pierzi timpul cu asa zisele 'carti de vraji' mai bine iesi in parc la o prlimbare, zic io.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ma bag in comunicarea cu spiritele....e prea riscant si plus de asta, mai mult prin vrajitorie poti comunica cu spiritele.

 

 

Nu vei ajunge niciodata sa practici magia pura daca nu intri in contact cu spiritele...fiind vrajitoare poti sa simti mai clar ce spirit sa abordezi si asa capatand cunostinte noi...

Ceea ce faci tu este practic negare la un aprox. 95% daca nu mai mult din talentul tau...O vrajitoare in pima faza trebuie sa ajute spiritele si dupa aceea sa interactioneze cu "lumea celor vii"

 

Cred a interpretezi tu gresit. Cand m-am insurat preotul mi-a spus sa mergem si sa ne inmultim (oare cum altfel decat prin sex)... SI sa nu ma despart de sotia mea (tot de sex e vb.) decat pentru post si rugaciune.

Poate tu te referi ca e pacat sa faci sex inainte de casatorie si deja dam in alte alea care nu mai tin de magie / vrajitorie.

 

+++ ca sa intelegi si tu cred ca stii cel mai bine asta, vrajitoarele cele mai bune / puternice sunt cele care nu au facut sex :jester: - virgine-. Prin sex se pierd foarte multe

 

 

Aici depinde de felul de sex pe care il fac. Daca este strict legat de fizic ai dreptate dar daca actul sexual este dus din punc de vedere spiritual in Astral=primul taram al spiritelor atunci sunt sanse foarte mari ca acea vrajitoare sa devina mult mai puternica.

 

Stie careva de aici ritualurile folosita pt "spiritism"?

 

Adevarat metoda de a comunica si de a chema spiritele nu este scrisa...ea vine din interior si fiecare o face intr-un fel aparte...unic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa va pun o intrebare...e bine sa mergi la o vrajtoare...? as mai avea o intrebare..cineva a mers la o vrajitoare si acea vrajitoare ia cam spus din trecut si din prezent unele lucruri care chiar erau adevarate...la un moment dat acea vrajitoare a intrebat persoana respectiva vrei sa fac ceva cuiva....adica ma gandesc ca ceva rau o vraja ceva....ce fel de vrajitoare este...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×