Sari la conținut
Forum Roportal
matt_baker

Am si eu o intrebare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

La 21.06.2020 la 14:54, Kleopatrah a spus:

De ce nu se dau reactii nelimitate, si se dau cu portia? Costa mult? Le importati din India si e embargo?

Ca sa fiu mai clara, ma refeream la faptul ca nu pot da reactii nelimitat si ca imi apare, cand mi-e lumea mai draga, mesajul  Nu mai poti da alte reactii azi. Sau ceva de genul.

Foarte tare e ca de aseara nu mai pot vedea nici cine reactioneaza la postarile mele, deci in loc sa progresam, intram in bezna. Si pana sa imi dau seama de asta, cautam eu aseara de zor sa vad cine e userul cineva care tot reactioneaza la postarile mele ...

 

 

anonim.jpg

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu il vad pe 'cineva' ala de cand s-au facut schimbarile la forum. Probabil s-a mai schimbat ceva in legatura cu gdpr-ul si s-a facut vreun update de care nu stiu.

Mai exista cineva in situatia de mai sus?

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu niciodată nu am vazut de la cine primesc like-uri. Si am postat de pe un calculator, de pe laptopuri si telefoane diferite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o rugaminte MARE.  :smile:

Nu mai postati in topicele deschise de spammeri, este a doua oara cand am banat un user pentru ca a postat intr-unul. Se pare ca, atunci cand apas butonul 'marcheaza ca spammer' baneaza automat si userii ce au scris in topic.

Prima data Olga, iar acum am banat-o pe Abbie. E ok, am scris adminului si se rezolva, dar ar fi fain sa nu se mai intample.

Thank you!  

  • Like 4
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 21 minute, Blues a spus:

Nu mai postati in topicele deschise de spammeri,     Thank you!  

Cer scuze, dar n-am stiut.    Topicul cu nuci era foarte interesant ca aici nu gasim decat vechituri la capitolul nuci, de multe ori sint rancezite.   Imi lipsesc nucii proaspeti ca am crescut cu un pom urias in curte si trebuie sa le mananc sa mentin creierul la nivel de plutire!!!     

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nevoie de scuze. :smile:

E pentru voi, de obicei banez spammerii direct din continutul nou, fara sa intru pe topic, si nu vad ca ati postat. Cine stie cat timp trece pana imi dau seama ca v-am banat nevinovati si fara a intentiona asta.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am eu nuci. Anul ăsta chiar le-am cules. Am adunat vreo mie de bucăți. Am mai lăsat și pentru șoareci și ciori, că și ei e lume.

 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
41 minutes ago, Blues said:

Am o rugaminte MARE.  :smile:

Nu mai postati in topicele deschise de spammeri, este a doua oara cand am banat un user pentru ca a postat intr-unul. Se pare ca, atunci cand apas butonul 'marcheaza ca spammer' baneaza automat si userii ce au scris in topic.

Prima data Olga, iar acum am banat-o pe Abbie. E ok, am scris adminului si se rezolva, dar ar fi fain sa nu se mai intample.

Thank you!  

Scuze. N-am stiu ca era o problema.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×