Sari la conținut
Forum Roportal
romania inedit

Ghici cine vine la cina?

Postări Recomandate

n-am, da' gazu' lampant zici ca nu e bun? :crazy:

 

 

Ba da, da` vezi sa nu sufli cand faci alimentarea, ca-ti incendiezi locuinta. crazy.gif

 

 

 

 

Voua nu va e somn sau vreti sa vedeti cum se termina Eurovisionul? Ca de obicei la ora asta lumea inchinase steagul demult.

 

Pai cat e ceasul?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma, tu ma enervezi. Arunca niste apa intr-o oala, o treime orez, pune la fiert si adauga la scurt timp morcovi, ciuperci, ardei si condimente. Daca bagi oala la cuptor, poti sa citesti si ceva pana se face. Numai sa nu o uiti acolo.

 

:lol:

 

multumesc da' n-am nimic . pana ma duc la supermarket mai dureaza ceva. am Cadbury crema asa ca e ok. azi fusei si mancai aripi de pui la o prietena. a aparut numa bine.

Editat de Ea.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

[/size]

 

Ba da, da` vezi sa nu sufli cand faci alimentarea, ca-ti incendiezi locuinta. crazy.gif

 

 

 

 

 

 

Pai cat e ceasul?

 

stii care e culmea ironiei?

daca strigi "hotii" putini iti vor sari in ajutor, dar daca strigi "foc" iti sare-n ajutor pana si dusmanu'.

asa ca nu-mi fac probleme. :crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o uita, cu siguranta. :lol:

asa am uitat si eu mancarea de mirosea de la sapte intersectii de casa. :lol2:

 

ei, as fi in stare ...stiu ca Roportal imi ia timp... ( era sa o patesc la vopsit acum un an si ceva : eram ocupata sa tastez pe forum

 

eu trebuie sa recunosc ca am prietene care stiu sa gateasca excelent asa ca acolo pot sa zic ca mananc ceva de casa :>

Editat de Ea.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ei, as fi in stare ...stiu ca Roportal imi ia timp... ( era sa o patesc la vopsit acum un an si ceva : eram ocupata sa tastez pe forum

 

eu trebuie sa recunosc ca am prietene care stiu sa gateasca excelent asa ca acolo pot sa zic ca mananc ceva de casa :>

 

nu eram pe ropo, de fapt nu trecusem cateva luni pe aici, in aceea zi ma credeam Bonaparte, incercasem sa fac mai multe treburi dar in final am dat-o in bara cu toate.

:lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stii care e culmea ironiei?

daca strigi "hotii" putini iti vor sari in ajutor, dar daca strigi "foc" iti sare-n ajutor pana si dusmanu'.

asa ca nu-mi fac probleme. :crazy:

 

 

Inseamna ca ai luptat pt. ceva in viata. Asa a zis Churchill, ca cine are dusmani a luptat pt. ceva in viata lui. N-a precizat daca pt. o cauza dreapta sau nedreapta. Cred ca sunt offtopic. Eu as manca o salata de salata verde, ceapa, ridichi si castraveti.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ei, as fi in stare ...stiu ca Roportal imi ia timp... ( era sa o patesc la vopsit acum un an si ceva : eram ocupata sa tastez pe forum

 

eu trebuie sa recunosc ca am prietene care stiu sa gateasca excelent asa ca acolo pot sa zic ca mananc ceva de casa :>

 

nu-ti fa probleme, nimeni nu e perfect. Tu esti inca mica, ai timp berechet si pentru asta. Toate la timpul lor. :yes:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-ti fa probleme, nimeni nu e perfect. Tu esti inca mica, ai timp berechet si pentru asta. Toate la timpul lor. :yes:

 

cine a zis ca vreau? o sa imi fac prietene toata viata

Editat de Ea.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ei, as fi in stare ...stiu ca Roportal imi ia timp... ( era sa o patesc la vopsit acum un an si ceva : eram ocupata sa tastez pe forum

 

 

 

 

De-aia nu mai indraznesc sa fac eu dulceata de visine. M-am chinuit odata sa fac totul ca la carte, am lasat-o pe foc si m-am dus sa ma uit la un film. Cand m-am dus la bucatarie sa iau un pahar cu apa, oala arata ca smolita si era un fum... nu stiu cum de nu l-am mirosit.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×