Sari la conținut
Forum Roportal
romania inedit

Ghici cine vine la cina?

Postări Recomandate

Eu dau tigari, pentru cine fumeaza. Am pizza (fara ciuperci). E facuta de mine si nu, nu e otravita. Ba e chiar foarte buna, mmm, ce-mi place mancarea mea.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot veni vorba de baut, eu trebuie sa renunt la nessuri. Nu beau eu ness noaptea sau cafele (ca romania inedit), dar pe parcursul zilei se tot aduna...I'm fucking suicidal. :spiteful:

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uhm...si eu ma uit la Eurovision. Maaai...voua va place piesa lui Anouk? Mie nu. Stati asa, ca eu sunt off, ma cred pe chat.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si io d-alea, dar nu le impart. Acilea primesc antibiotice cand sunt in prag de moarte abia :lol:

 

 

 

Si p-acilea incepe sa fie asa. Cica se obisnuieste organismul cu ele si nu mai reactioneaza.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poot sa vin si eu la cina ta?

Iti dau o ridiche :D

Imi ploua in gura de ardei copti.

 

 

Esti binevenita! Iti dau tot ce a mai ramas din salata. Sper sa nu ma fi intoxicat, la cat am mancat. Doar o ridiche? this.gif

 

Aaa, eu oricum nu servesc antibiotic decat in cazuri majore, iar alea se intampla o data la 100 de ani.

 

Si eu la fel. Oricum, s-ar putea sa descopere in curand ca s-au dezvoltat nu stiu ce noi tulpini de virusi si, de fapt, trebuie `actualizate` antibioticele.

 

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×