Sari la conținut
Forum Roportal
Sicilia`

Ce dracu' vrea asta de la mine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

M-a fotografiat pe strada, iar pe strada nu umblu in tartita goala. Asa ca ce mare diavol de poze ar vedea lumea cu mine? :doh:

 

La faza cu stiutul de secrete sunt 99% sigura ca a zis-o la plezneala, dar s-a potrivit. Oricum ai lua-o, nu avea de unde sa stie.

Da, pe strada, stiu. Tocmai asta ar trebui sa iti dea de gandit.

De aia am spus ca: daca ai face ceva cu el, atunci sa te tii. :crazy:

 

In plus, sa stii ca nu exista coincidente!

Editat de Two
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oh...whatever makes you happy then.

Pe el l-ai intrebat ce vrea de la tine? Asa scurt si la obiect, ca ar fi legitima intrebarea si probabil ca esti capabila sa-ti dai seama daca raspunsul e bullshit sau nu(daca e cu floricele pe campii e bullshit)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-ai pe nimeni la politie sa se uite dupa el, sau poti angaja un detectiv??? doar pentru ca sa dormi linistita ... in State asa se procedeaza si se evita un mare desastru.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-ai pe nimeni la politie sa se uite dupa el, sau poti angaja un detectiv??? doar pentru ca sa dormi linistita ... in State asa se procedeaza si se evita un mare desastru.

Da, dar voi il aveti pe Chuck Norris...de aia.

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-ai pe nimeni la politie sa se uite dupa el, sau poti angaja un detectiv??? doar pentru ca sa dormi linistita ... in State asa se procedeaza si se evita un mare desastru.

 

1000 de euro pe zi...sigur :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, pe strada, stiu. Tocmai asta ar trebui sa iti dea de gandit.

De aia am spus ca: daca ai face ceva cu el, atunci sa te tii. :crazy:

 

In plus, sa stii ca nu exista coincidente!

Aaa, da, lasa-ma, ca si asa am dezvoltat o noua fobie cu asta! :focus:

La ce fel de coincidente te referi?

 

Oh...whatever makes you happy then.

Pe el l-ai intrebat ce vrea de la tine? Asa scurt si la obiect, ca ar fi legitima intrebarea si probabil ca esti capabila sa-ti dai seama daca raspunsul e bullshit sau nu(daca e cu floricele pe campii e bullshit)

Am spus mai devreme (cred), e bullshit, adica cu floricele pe campii.

 

N-ai pe nimeni la politie sa se uite dupa el, sau poti angaja un detectiv??? doar pentru ca sa dormi linistita ... in State asa se procedeaza si se evita un mare desastru.

Daca as face asta, ar insemna sa fiu cel putin la fel de tampita ca el.

Gata, e delete, out, de ceva vreme nu-i mai raspund, in seara asta mi-am amintit pentru ca mi-a dat iar mesaj.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aaa, da, lasa-ma, ca si asa am dezvoltat o noua fobie cu asta! :focus:

La ce fel de coincidente te referi?

La alea care crezi tu ca sunt, si ca nu ar fi nimic ciudat. :crazy:

 

Eu, personal, daca as da de o asa persoana...huh...as fugi de nebun!

Gandeste-te ca ce ti-a aratat si spus sunt doar o infima parte din ceea ce stie de tine.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic....nu e foarte romantic cand un nene te pozeaza pe strada apoi iti trimite pozele pe mail, se procedeaza asa in Cecenia, da' dupa aceea se face nunta.

Macar daca te saluta si el, daca tot a avut timp sa faca poze, putea sa spuna si: buna, sunt in trecere pe la tine prin oras...ce-i cu aparatul la gat intrebi?!Aaaa asta, hehe (fake laugh) eu doar pozez pasari in timpul liber.

Tu esti curajoasa ca inca te intrebi ce ar putea sa vrea de la tine...pai daca te-a intrebat de analize e posibil sa vrea un rinichi, o cornee sau ceva in genul saaaauuuu sex, ca a fost prea inhibat prima oara for some reason(poate nu era omu' tuns la pantera roz)

  • Upvote 8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Actul de a sti nu te face un paranoic sau vreun obsedat..ca unele lucruri le mai afli si intamplator. In cazul dansului e actul de a mentina o legatura care nu duce nicaieri. De-abia atunci...si a vrut sa isi arate superioritatea fata de ea. Ete vezi ca stiu.... Ca daca omul era de bun simt.. nu ii spunea nimic...Si efectua dinamica relationala ca toti ceilalti oameni de pe planeta.

 

Si da, pozele sunt ultimul gest de admiratie :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×