Sari la conținut
Forum Roportal
Sicilia`

Ce dracu' vrea asta de la mine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

imi face invitatii sa merg cu el prin nu stiu ce locuri.

 

Ai judecat bine situatia ca nu te-ai dus cu el in acele locuri, nu suna deloc bine intentiile ce le are pentru tine desi zambeste, si de aici iti dai seama ca e ceva wrong cu el!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Care dracu' ar pleca in alt oras sau in alta tara cu unul cu care n-a discutat face to face mai mult de 2 ore??

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este o persoana care doar cu bani contribuie in afacere, nu vrea sa fie vazut si cunoscut de nimeni decat Agentiile de Taxare desigur. Nu-l intereseaza prin ce cale se obtine profitul ... bani sa iasa de 3 ori mai mult :yahoo: Adica sta in tacere/liniste in banca lui departe de actiune, dar castiga bine. Partner tacut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

He is not the real thing. Fictiunea nu ar trenui sa te preocupe sau daca te preocupa, gaseste intr-adevar una mai stimulanta :P

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ha, ultima faza ciudata e aceea ca m-a sunat atunci cand eram in Franta. De destule ori, si nu am stat putin de vorba la telefon. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In locul tau as fugi de el ca de dracu. :o: Daca un "necunoscut" are poze cu tine facute cand tu nici nu stii,si mai stie si lucruri de care nu stie mai nimeni, asta nu e semn bun.

Nu ar fi ca e vre-un obsedat, dar e clar ca e destul de periculos.

 

Dar, poate din astia iti plac tie. :crazy:

 

Inchipuie-ti cam ce ai putea pati in cazul in care ai avea ceva cu el, si apoi sa il superi cu ceva, si nu ati mai fi impreuna.

 

Cred ca ce poze ar vedea lumea cu tine, nu vreau sa stiu. Sau, cine stie ..:-

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Conteaza ce vrea cineva de la tine, in conditiile in care tu nu vrei mare lucru de la persoana respectiva?

La inceput am vrut, adica parea ceea ce imi doream eu, tipul o fenteaza social foarte bine si la vremea respectiva eram mai proasta si mai plina de sperante. Intre timp, mi-am dat seama ca nu este asa cum parea, nu din cauza ca nu a mers mai departe la vremea respectiva, ci mi-am dat seama ca nu. Daca n-ar fi nimic in neregula cu toata situatia asta, si acum, cu mintea de acum, daca l-as cunoaste, ar fi nu.

O sa raman mereu cu o mica curiozitate. Adevarul e ca am curiozitati mult mai mari, dar seara am ceva mai mult timp liber.

 

Cred ca ce poze ar vedea lumea cu tine, nu vreau sa stiu. Sau, cine stie ..:-

M-a fotografiat pe strada, iar pe strada nu umblu in tartita goala. Asa ca ce mare diavol de poze ar vedea lumea cu mine? :doh:

 

La faza cu stiutul de secrete sunt 99% sigura ca a zis-o la plezneala, dar s-a potrivit. Oricum ai lua-o, nu avea de unde sa stie.

Editat de Sicilia`

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×