Sari la conținut
Forum Roportal
Ben Ami

proiect pentru copiii saraci

Postări Recomandate

:st :tease: :crazy: :doh: ars:

Va invitam in data de 20 decembrie 2006 la Petrosani, Teatrul I.D Sirbu, pentru a fi alaturi de cei 250 familii nevoiase la un concert de colinde, ocazie cu care vom oferi diverse cadouri de sarbatori

In prezent colectam fonduri si diverse produse pentru a oferi cadouri. organizam si un bal de caritate in data de 7 decembrie 2006.

Este greu, dar suntem multumiti ca realizam si noi ceva.

 

DACA DORITI SA FITI ALATURI DE NOI, VA ASTEPTAM

DACA DORITI SA NE SPRIJINITI ESTE NEMAPOMENIT.

 

mm caritate : :doh: :doh: :cry: stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a fost unul dintre topicurile pentru care s-a infiintat sectiunea :doh:

 

inca 2 ani au mai trecut si noi continuam sa ne zbatem... intre romanii nostrii care se stie bine cam ce fel de hram poarta :)

dintre ultimile noastre probleme... incercam sa scoatem capul si sa ne vedem de treaba:

http://forum.computergames.ro/4-condica-de...ml#post40344950

 

vom trece si peste asta! va multumim ca ne permiteti sa va aducem aminte din cand in cand de existenta noastra! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

1. va rog sa aduceti cazuri concrete pe acest topic (forum) si nu linkuri catre alte forumuri, sa prezentati pasii pe care ii parcurgeti in acest proiect asa cum o faceti si pe forumul pe care l-ati mentionat in atatea randuri.

2. nu mai postati adrese de messenger sau numere de telefon. Nici ale dumneavostra, nici ale altcuiva.

3. atata vreme cat Dr_V nu are drept la replica, va rog sa va opriti din a-i mai aduce acuze. Pe forumul Roportal nu se spala rufele murdarite pe alt forum. Va inteleg intentia, insa, din punctul meu de vedere, un om caruia nu i se acorda dreptul de a se apara, beneficiaza de prezumtia de nevinovatie.

4. nu voi edita mesajele vechi, insa va rog ca de acum incolo, daca doriti sa sprijiniti mai departe proiectul pentru copiii saraci, sa respectati regulile forumului Roportal.

 

LE: in lumina celor (mai nou) citite pe forumul pe care ati demarat proiectul, postarea dumneavoastra in care dezvaluiti date personale ale unui user cu care sunteti in coflict acolo, a fost invizibilizata. Daca veti continua sa NU respectati regulile forumului Roportal, veti fi sanctionat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. va rog sa aduceti cazuri concrete pe acest topic (forum) si nu linkuri catre alte forumuri, sa prezentatii pasii pe care ii parcurgeti in acest proiect asa cum o faceti si pe forumul pe care l-ati mentionat in atatea randuri.

2. nu mai postati adrese de messenger sau numere de telefon. Nici ale dumneavostra, nici ale altcuiva.

3. atata vreme cat Dr_V nu are drept la replica, va rog sa va opriti din a-i mai aduce acuze. Pe forumul Roportal nu se spala rufele murdarite pe alt forum. Va inteleg intentia, insa, din punctul meu de vedere, un om caruia nu i se acorda dreptul de a se apara, beneficiaza de prezumtia de nevinovatie.

4. nu voi edita mesajele vechi, insa va rog ca de acum incolo, daca doriti sa sprijiniti mai departe proiectul pentru copiii saraci, sa respectati regulile forumului Roportal.

 

LE: in lumina celor (mai nou) citite pe forumul pe care ati demarat proiectul, postarea dumneavoastra in care dezvaluiti date personale ale unui user cu care sunteti in coflict acolo, a fost invizibilizata. Daca veti continua sa NU respectati regulile forumului Roportal, veti fi sanctionat.

nu mai sterge comentariile LA OBIECT si nu mai proteja HOTZII...

http://forum.computergames.ro/4-condica-de...i/page-145.html

ALTA E POLITICA CG in privinta identitatii... TE ROG EU MULT sa citesti cu atentie... si lasa-te de facut pe Dumnezeul unei lumi pitice! pentru ca uite cum arata un motiv de ban... cica... injurii :dance3: sa fim seriosi! motivez ce scriu acolo, dar linkurile continua sa fie sterse, mai ales cand dovedesc ce zic eu... dar nu e problema, la o adica, apar si mesajele alea la care fac eu referire. http://forum.computergames.ro/117-politia-...mi-injurii.html

Editat de Ben Ami

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Postarile dumneavoastra NU fac obiectul acestui topic. NU NE INTERESEAZA SCANDALUL, ci proiectul.

In acest moment va aflati pe forumul Roportal, nu ma intereseaza politica CG. Atata vreme cat postati conform regulamentului Roportal (va recomand sa il cititi), nu veti avea probleme nici cu mine, nici cu alti moderatori de aici. Am spus si o repet: postati chestiuni legate strict de ajutorarea acestor copii conform proiectului demarat de dumneavoastra. Orice alt fel de postare va fi stearsa fara preaviz. Inca o ignorare a avertismentului va conduce la sanctionarea dumneavoastra. Haideti sa evitam asta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Postarile dumneavoastra NU fac obiectul acestui topic. NU NE INTERESEAZA SCANDALUL, ci proiectul.

In acest moment va aflati pe forumul Roportal, nu ma intereseaza politica CG. Atata vreme cat postati conform regulamentului Roportal (va recomand sa il cititi), nu veti avea probleme nici cu mine, nici cu alti moderatori de aici. Am spus si o repet: postati chestiuni legate strict de ajutorarea acestor copii conform proiectului demarat de dumneavoastra. Orice alt fel de postare va fi stearsa fara preaviz. Inca o ignorare a avertismentului va conduce la sanctionarea dumneavoastra. Haideti sa evitam asta!

n-am nimic cu tine, domnisoara. dar matale TI-AI PERMIS sa ai ceva cu mine chiar in locul unde POSTAREA DATELOR PERSONALE ESTE OBLIGATORIE... intelegi cand scriu acest lucru si il si subliniez???

si ai tras pe acolo... vreo 5 posturi... urland dupa funie CHIAR IN CASA SPANZURATULUI, mirandu-te ca nimeni nu intelege CE DORESTI. uite semnatura CELUI MAI PUTERNIC MODERATOR DE ACOLO http://forum.computergames.ro/4-condica-de...ml#post40380039 . acum intelegi? :dance3:

 

eu am inteles PERFECT care e treaba aici, nu inteleg DE CE TE REPETI... nu trebuie sa ma urmaresti sa vezi de unde vin... pentru ca dau cat de multe amanunte se poate (in cazul in care nu e careva cu mintea in flacari si sterge) mai ales cand azi, acelasi mesaj, l-au primit 1386 de ziaristi, cu tot cu rugamintea mea de a face ceva impotriva acestor hotii, cu tot cu datele acestui hot... etc. asa ca te rog eu mult MACAR ACUM sa intelegi CE NAIBA SE INTAMPLA DE FAPT.

Editat de Ben Ami

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Ben Ami, consider ca am avut destula rabdare cu dumneavoastra si ca v-am explicat destul de clar anumite chestiuni. De ce (ma!) repet?! Poate pentru ca dumneavoastra nu vreti sa intelegeti ca fiecare "casa" are regulile ei si ca dumneavoastra, daca doriti sa deveniti musafir, trebuie sa va conformati acelor reguli. Daca dumneavoastra imi spuneti sa ma descalt la intrare, ma descalt, ca doar e casa dumneavoastra. Ei, regulile CG NU sunt regulile Roportal. Si viceversa!

V-am vorbit in calitate de user si moderator al acestui forum. Daca ne intalneam pe CG, ma adresam dumneavoastra in calitate de om. Consider ca era de datoria mea (sau a oricui altcuiva) ca om, sa semnalez mesajele dumneavoastra insirate de-a lungul internetului, atata vreme cat dumneavoastra nu ati avut curajul sa faceti asta acolo, pe CG. De asemenea, v-am rugat sa va adresati asa cum o fac si eu. Nu stiu cati ani sunt intre noi, dar respectul nu tine de varsta, nu e asa?!

Dumneavoastra nu intelegeti ca proiectul si scandalul sunt doua lucruri TOTAL diferite. Diferendele pe care le aveti cu domnul Dr_V le puteti rezolva oriunde doriti dumneavoastra, NU pe acest topic.

 

In mesajul precedent v-am adresat ultimul avertisment, drept urmare, o sa ne usurez munca amandurora si o sa va dau o saptamana sa va calmati. Din acest moment sunteti pe preview pentru o saptamana. Acest lucru inseamna ca mesajele dumneavoastra se posteaza, insa sunt vizibile numai pentru moderatori. Asadar, orice mesaj care are legatura legatura cu proiectul dumneavoastra va fi aprobat de catre unul dintre moderatorii acestui forum, restul mesajelor ramanand invizibile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Proiectul, la inceput laudabil, a fost transformat in circ pe forumul roportal. Cum nu s-a mai continuat informarea, topicul se inchide.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×