Sari la conținut
Forum Roportal
solitarul000

Fetele de acum 20 de ani-femeile de acum!

Postări Recomandate

...

Inseamna ca mai ai de cunoscut si alte categorii. Dar tu din care categorie faci sau crezi ca vei face parte la 40 de ani ? :o:

Editat de Stifler's Mom
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

. Simplul fapt ca o femeie a avut mai multi parteneri, dar nu mai e la varsta cand sa treaca usor peste, o face sa aiba sechele, ciudatenii, mofturi si pretentii.

Subscriu.Mai mult decat atat, la partea cu "pretentiile" le indreptatesc. Numai ca eu nu numesc pretentie faptul ca stie ce vrea si nu se complica cu netrebnicii. Pana la urma, a sti ceea ce vrei nu inseamna musai si ca vrei mai mult decat meriti/poti sa ai.

 

:o:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca mai ai de cunoscut si alte categorii. Dar tu din care categorie faci sau crezi ca vei face parte la 40 de ani ? :o:

Nici n-am pretins ca le stiu pe toate. In rest, asta ramane de vazut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai vroiam sa va intreb pe toti daca-s sanatos la cap pe motiv ca ma inteleg mai bine si sunt mai apreciat de femeile in varsta decat cele de 20-25 de ani. Se pare ca mai sunt si altii ca mine.

E normal asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

SR, te rog frumos sa incetezi cu atacurile la adresa Naeemei. Cat inca te rog. Te mai rog si sa nu comentezi avertismentul meu.

Si va rog si pe cei care deviati, sa reveniti la subiect. Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

depinde si de cat de copt esti la minte.

ca sa nu zic ceva mai urat.

 

Pai altfel de ce as primi aproape saptamanal aprecieri (pentru ce/cum sunt, ce/cum fac) din partea unor astfel de femei? Poti sa zici ce vrei ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cineva spunea ca "femeile de azi sunt femei doar dimineata cand se trezesc" si ii dau dreptate avand curajul de a spune ca dupa ce se trezesc devin un Master Card: manichiura, pedichiura, coafura, rujate, machiate, fardate, parfumate, epilate, elegant si scump imbracate si incaltate, dotate (cercei, lanturi, bratari, genti) s.a. Si cum un Master Card (adica banii) nu aduc fericirea si iubirea uneori am teama ca azi sansele mele de a gasi o FEMEIE (nu ma refer doar la o fiinta umana de sex femeiesc) sunt foarte mici. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×