Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Te manevreaza ca pe o marioneta, iar tu crezi ca astia sunt barbatii. :doh: NU asa sunt toti barbatii.

Ba, in ochii ei astia sunt BARBATII. Restul n-o atrag, deci n-are ochi pentru ei ;) Asta tot incerc eu sa zic, da' lumea se prinde greu, probabil sunt eu prea profund.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ba, in ochii ei astia sunt BARBATII. Restul n-o atrag, deci n-are ochi pentru ei ;) Asta tot incerc eu sa zic, da' lumea se prinde greu, probabil sunt eu prea profund.

1 nu ma cunosti ca sa sti ce fel de barbati ma atrag

2 nu sti cum a inceput relatia,cum a fost el sau cum am fost eu

3 nu ai trecut prin situatii de genu,nu inseamna ca sti cum e

4 daca nu poti da o parerea frumos,atunci tine rautatile pentru tine pe mai tarziu

5 roaga-te sa nu patesti la fel

6 ar fi trebuit sa te gandesti ce ai face tu in asa situatii nu sa razi

7 nu rade de cei ce sunt in situatia mea,s-ar putea sa fi si tu oadat,repet nu doresc nimanui

8 iubirea implica multe,daca iubesti ierti si treci peste multe

9 un sfat pe viitor...daca cineva iti cere vre-un sfat,o parere,incearca sa te pui in locul acelei persoane si sa dai raspunsul dupa ce ai meditat,nu la misto nu din rautate si asa mai departe....

10 ai grija ca viata ta sa fie cum o doresti iar daca reuna ridica tonu la tine sa o parasesti ca asa sigur rezolvi muuuulte;) bafta

 

Tatal tau cum e in relatia cu mama ta? Tot asa autoritar?

de ce trebuie sa implici parintii???nu iti e de ajuns ca ma critici pe mine??ce legatura are tata cu asta??ce legatura are mama cu asta??unde e problema???

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deja ai inceput sa ai personalitate...mai trebuie sa te impui si acolo unde trebuie :cheer:

 

Chiar asa. :cheer:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deja ai inceput sa ai personalitate...mai trebuie sa te impui si acolo unde trebuie :cheer:

pot fi asa cum sunteti voi dar nu vreau sa fiu....pot sa fiu cum imi spuneti voi dar aia ar insemna sa fiu la fel ca cei ce ma doboara,pot sa fac rau dar pot sa fac si bine,pot sa jignesc dar pot sa nu bag in seama jignirile,pot sa rad de cineva dar la fel de bine pot sa spun o vorba buna.....prefer sa fac bine decat rau,asa am fost invatata

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fa bine cui iti face bine. Fa rau cui iti face rau. Asa ar trebui sa sune invataturile primite.

Nu sa fii victima oricarui retardat, ca asa iti inchipui tu ca iti ispasesti "pacatele".

Editat de Lizbeth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pot fi asa cum sunteti voi dar nu vreau sa fiu....pot sa fiu cum imi spuneti voi dar aia ar insemna sa fiu la fel ca cei ce ma doboara,pot sa fac rau dar pot sa fac si bine,pot sa jignesc dar pot sa nu bag in seama jignirile,pot sa rad de cineva dar la fel de bine pot sa spun o vorba buna.....prefer sa fac bine decat rau,asa am fost invatata

 

cauta putin in dex si vezi ce inseamna sa ai personalitate apoi vii si spui cum suntem noi....vorbele bune se spun cu rostul lor insa daca te referi la a linge pe cineva in urechi iar e alta treaba...sa stii ca o scuturatura sincera face uneori cat mii de...bleah...nici nu stiu cum sa le zic....asa ca lasa sclifoseala si nu te mai da lovita ca nu ma impresionezi si nici nu ai sa ma faci sa ma simt in vreun fel pentru simplu motiv ca eu stiu cum sunt si ma accept cum sunt si mai mult decat atat ma iubesc si ma apreciez...:roll:...nu te mai intreb daca intelegi...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×