Sari la conținut
Forum Roportal
Indigo 1

Propuneri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Setarile forumului nu iti ofera optiunea asta, however, este o alta cale.

Daca folosesti chrome(in mozilla nu stiu cum e) mergi la chrome web store(cauti pe google fix asa "chrome web store"), click pe extensions(penultima de jos), scrii in casuta de cautare "adblock plus" , o sa fie bifata optiunea all, bifezi extensions si e prima extensie.
Apesi in colt acolo unde scrie "free" si o sa o adauge, dupa ce o adauga, mergi la chrome la settings-extensions si bifezi allow in incognito, apoi vii aici pe forum si dai frumos click dreapta pe un avatar si o sa ai penultima optiune "block element"
Problem solved.

post-283843-0-67136300-1405755981_thumb.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ar fi cea mai tare chestie sa fie afisate emoticoanele orizontal... pe 345 randuri whatever da sa fie toate odata... imi pierd ideea pana ajung la emoticonul potrivit, si-i pacat ca sunt emoticoane misto... si nu cred ca am numai eu problema asta.

 

close_tema.gif

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Downloadeaza add-on, apoi mergi in setari la mozilla, si urmeaza pasii astia.

https://adblockplus.org/en/getting_started


Dupa ce il instalezi, dai click dreapta pe un avatar de aici si ii dai block, vor disparea toate.


Nu te uita la filterlist si alte prostii, nu te intereseaza alea, ia incearca sa dai click dreapta pe un avatar aici si block.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mrrr...fiind pe romana m-am dus pe suplimente-extensii..


ieeei ti-a ti-a disparut avatarul.ai avut dreptate, nu trebuia sa ma mai complic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar numai al tau a disparut, ca doar lui i-am dat block...sunt mai multe variante si acolo...si are de-a face cu regula generala pentru adresa de gen roportal....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×