Sari la conținut
Forum Roportal
Indigo 1

Propuneri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De asemenea e de dorit sa respectam acest punct (nu pot sa propun ceva ce constat ca exista):

 

8. Nu atacati sistemul de credinte, religii al celorlalti useri, prin jigniri si caracterizari. Daca aveti vreo problema cu unele reguli, carti, zeitati, valori in care cred ceilalti, expuneti-o civilizat si documentat.

 

De cateva saptamani (2 sau 3) userul Soimos batjocoreste religia crestinilor intr-o forma indescriptibila si in plus permanent ataca persoane si face aprecieri la adresa lor (a se vedea adresarea la persoana lui King 1); eu sunt liber cugetator, dar nu imi pare deloc in limita bunului simt si nici a regulamentului sa vorbesti astfel despre credinta altora.

Editat de povestea vorbei
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Blues nu cred ca este o idee buna sa inchizi un topic, cel de pe Politica, ca sa citesti ce s-a scris pe acolo...prea multa cenzura dulce la plictiseala...nu sunt nici foarte multi care scriu pe aria respectiva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad de ce ar trebui un control atat de strict...totusi este un forum, lumea mai si abereaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In general dezbaterile politice duc la un limbaj mai agresiv. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai propunerea mea era ca lucrurile sa fie mai lejere...din cate vad nu mai sunt foarte multi care scriu pe forum si nu este o idee buna sa ii izgonim si pe cei care mai scriu pentru ca fac mici incalcari de regulament...poate regulamentul este dur...sunt de acord ca nu trebuiesc tolerate insultele sau atacurile la persoana.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

propun banarea userului soimos. v-as ruga macar sa ganditi banarea lui. nu stiu cati dintre voi sunteti satui de modul in care vb despre romania si romani, insa mie mi s-a luat rau de tot si nu il vad ca pe o pierdere importanta pt acest forum.

 

 

http://www.roportal.ro/discutii/topic/67986-pe-agenda-zilei-evenimente-interne/?p=1061127737

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu se poate redeschide (macar temporar) topicul despre "Cum se ducem femeile"? Se apropie Pastele si as vrea sa mai vad niste optiuni, sa stiu si eu pe ce ma pot baza in zilele care urmeaza.

 

Plz, plz.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ati putea sa-i redati contul Rodicai inapoi si sa ma banati pe mine, ca sa va pastrati integritatea intacta.


Ati putea sa-i iertati si pe Saharian, si pe Buleala.

Cei trei sus-mentionati ar merita mai mult decat mine dreptul la exprimare. Ce ziceti, nu v-ar surade trocul? Scapati de-un troll si aduceti in schimb, 3 useri pe care lumea chiar i-a apreciat si inca ii apreciaza pe forum.


Daca cel putin 3 useri vor vota aceasta postare, ar fi cazul sa luati in serios o astfel de propunere. O propunere destul de serioasa, de data asta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×