Sari la conținut
Forum Roportal
xxx_c

Situatie grea spre disperata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu te cred, da' mai cred ca el pe criteriile astea a mers ca sa aiba femeie submisiva in casa, adicatelea a invatat el din babe ca e bine sa fie prostanaca, de la tara, agramata and so on, ca sa para nenea, printu' pe cal alb care o salveaza si ea ii e indatorata pe viata, numele lui pe buzele ei ca o mantra, chiar si cand ii spala chilotii.

Da' ce sa vezi, ei ii placea secsu'...surpriza lu' secolu'!

Editat de IceTeaFoot
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zici tu, Kontro.

Aia la 21 de ani ce sa viseze ? Viata abia incepe, doar nu era sa-l iubeasca pe el forever.

Daca era baiat destept, isi cauta una care sa vrea aceleasi lucruri ca si el. Nu spera ca o fata de 21 de ani va impartasi viziunea lui de a-si pune streangul de gat si de a turna o droaie de copii, cand cluburile sunt peste tot si tineretea e in floare.

Ce-si face omul cu mana lui e lucru manual.

 

Eu te cred, da' mai cred ca el pe criteriile astea a mers ca sa aiba femeie submisiva in casa, adicatelea a invatat el din babe ca e bine sa fie prostanaca, de la tara, agramata and so on, ca sa para nenea, printu' pe cal alb care o salveaza si ea ii e indatorata pe viata, numele lui pe buzele ei ca o mantra, chiar si cand ii spala chilotii.

Da' ce sa vezi, ei ii placea secsu'...surpriza lu' secolu'!

Cine zicea ca femeile si barbatii nu sunt chiar atat de diferiti nu se insela. Naivi de la un cap la altul.

Editat de heidy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai practic aia ziceam si eu in prima postare, inainte de P.S.

 

Mai putin partea cu curvistina.

De ce, ca suna urat?

Pai daca e adevarat ce zice nenea asta, ca ea si-a vazut interesul, apoi l-a aruncat ca pe-un ciorap vechi, eu cre' ca se potriveste.

Exista si curve barbati, nu e ceva sexist/misogin.

Editat de IceTeaFoot
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce, ca suna urat?

Pai daca e adevarat ce zice nenea asta, ca ea si-a vazut interesul, apoi l-a aruncat ca pe-un ciorap vechi, eu cre' ca se potriveste.

Exista si curve barbati, nu e ceva sexist/misogin.

Unde scrie ca ea si-a vazut interesul si cu ce. A intretinut-o, i-a dat casa, i-a luat avion particular si ea l-a parasit ca o curva nenorocita ce e dupa ce s-a vazut plina de bani ?

Hai ma, ce naiba. Fata a reactionat normal din punctul de vedere al maturitatii ei [ne iubim, hai sa ne mutam impreuna], ceea ce a fost in neconcordanta cu nivelul lui de maturitate [e cam devreme pentru mutat impreuna, mai astept]. Normal ca la diferite faze ale maturitatii ai alte asteptari si alte moduri de a actiona.

Iar faptul ca a flirtat si i-a distrus inimioara... ce pretentii sa ai de la ea. Inca o data ma repet. Nu vad ce a fost asa de grav. Asta e realitatea.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prietene, ai iesit chiar ieftin, desi, aparent sifonat. Gandeste-te cum era daca turnai un plod si ti-l lasa tie in grija, sau eu stiu, daca ii lasai ceva pe numele ei. Adica, nu-mi spune ca poate chiar ai facut asa ceva.

Esti baiat bun, din cate am citit, dar ai fost astfel cu cine nu trebuia. Nu stiu, dar cred ca multi ti-au spus sa gandesti si cu mintea.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, am 33 de ani ...

 

Altii inca nici n-au inceput viata, asa ca ai timp insa tu vrei pe cineva pe placul altora, ca asa am intels din text. Tu-ti alegi de cine-ti place, nu prietenii sau colegii tai sa fie judecatori in aceasta decizie ca vei ramane chiar singur. Colegii vin si pleaca ...

Daca tu prezinti pe ea ca un obiect la evaluare, o sa ai raspunsuri critice, un barbat insa isi prezinta prietena si nu cere parerea nimanui!!! si nici nu accepta crirtici sau sa se orienteze dupa asemenea criterii.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar faptul ca a flirtat si i-a distrus inimioara... ce pretentii sa ai de la ea.

Varsta de 21 de ani nu este in mod necesar asociata cu imaturitate si iresponsabilitate.

Conteaza cum este invatat fiecare. Stai blanda, altele/altii, nici la 30 de ani nu stiu de capul lor.

Editat de Lucast
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×