Sari la conținut
Forum Roportal
xxx_c

Situatie grea spre disperata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu am copii, iar cat tine de aspectul fizic chiar nu as vrea sa fiu atat de penibil sa postez o poza cu mine. Poate e doar in mintea mea, sau poate ca refuzurile cu care m-am confruntat sunt datorate faptului ca voiam sa joc in alta liga. Cred ca si de asta m-am si orientat spre "divizia b".

Nu stiu cum sa procedez, prieteni nu prea mai am, locuiesc singur, chiar sunt deprimat. Nu mai stiu decat casa si servici. Mai ies uneori si mai servesc cate un suc singur in oras.

Si stiu ca e mai usor sa critici decat sa te pui in pielea personajului si sa-l intelegi. Dar poate ca si merit criticat.

Editat de Anonim_c
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca tot mai bine ca Dinamo care se pregateste mereu de Liga Campionilor. crazy.gif

 

Dom`le, eu nu inteleg aceste probleme ale tale, sincer iti spun. Cred ca esti din aia pe care fomeile tre sa le traga de bracinari, sa le dea un pumn in figura si numai p-orma sa se dezmeticeasca cum ca ar fi rost de ceva ... romantic. :roll:

Multi barbati sunt asa. Si numai de pierdut au. Ca nu se afla pe toate gardurile fomei hotarate, care stie ce Vrea :pardon:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1) Cred ca si de asta m-am si orientat spre "divizia b".

2) Mai ies uneori si mai servesc cate un suc singur in oras.

 

1) Stai un sezon in divizia B si imbunatateste-ti echipa: psihic si fizic, si apoi promovezi ;)

2) Si nu gasesti vreo fata singura stand la bar/terasa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce sint fetele de la sate subestimate in fata celor de la orase mari??? Nu e cazul!!!

Sint expuse la aceleas elemente de viata ca oricare pe planeta, doar daca nu vrea nu se informeaza ... ai grija ce-ti doresti in caz ca se implineste visul sa n-ai mari surprize!!!

 

Hai Dynamo Bucuresti!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiam, diagnosticele la rece sunt interzise pe forum. Nu de alta, dar personal, si eu m-as simti indreptatit sa va consider pe toti afectati pe fond psihic, dar nu-mi permite regulamentul.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×