Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
me my self and i

animalut de casa

Recommended Posts

ce faci cu animalutul de casa cand cineva alergic se muta la tine?pe cine alungi?

Mai intrebi??? Daca nu ii place de pisicuta mea, sa-si gaseasca alt loc, sau sa suporte!

Cum pot sa imi dau afara pisica???

depinde de persoana!si depinde de animalut!!dar,eu as incerca sa impac cumva persoana alergica!!cu animalutul

Mai intrebi??? Daca nu ii place de pisicuta mea, sa-si gaseasca alt loc, sau sa suporte!

Cum pot sa imi dau afara pisica???

sunt de acord 8)

ce faci cu animalutul de casa cand cineva alergic se muta la tine?pe cine alungi?

La mine nu e problema.Am doar un hamster.Sta frumos in acvariul lui cu talasi-e f. haiaos-nu deranjeaza pe nimeni si manaca ORICE ii dau.E mascul si ma gandeam sa-i aduc o partenera-daca as fi in locul lui m-as simti f. singur... 8)

Pai.......nu am auzit ca cineva sa fie alergic la perusi.......dar l-as da afara pe omul care se muta la mine in casa..nu m-as desparti de papagalita mea.............si acelei persoane ias face 8)

am o pisica de 12 ani si a cistigat simpatia tuturora datorita faptului ca prindea soareci . acum sa nu credeti ca erau asa de multi soareci dar este o vorba din popor care spune < o casa fara soareci este o casa saraca>

Au englezii o vorba.... 'love me, love my dog'. In cazul mentionat de tine, as lua-o ad litteram. Daca cineva vrea sa se mute la mine, se muta in conditiile date :yes:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this