Sari la conținut
Forum Roportal
me my self and i

animalut de casa

Postări Recomandate

ce faci cu animalutul de casa cand cineva alergic se muta la tine?pe cine alungi?

 

Mai intrebi??? Daca nu ii place de pisicuta mea, sa-si gaseasca alt loc, sau sa suporte!

Cum pot sa imi dau afara pisica???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

depinde de persoana!si depinde de animalut!!dar,eu as incerca sa impac cumva persoana alergica!!cu animalutul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai intrebi??? Daca nu ii place de pisicuta mea, sa-si gaseasca alt loc, sau sa suporte!

Cum pot sa imi dau afara pisica???

 

sunt de acord 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce faci cu animalutul de casa cand cineva alergic se muta la tine?pe cine alungi?

La mine nu e problema.Am doar un hamster.Sta frumos in acvariul lui cu talasi-e f. haiaos-nu deranjeaza pe nimeni si manaca ORICE ii dau.E mascul si ma gandeam sa-i aduc o partenera-daca as fi in locul lui m-as simti f. singur... 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai.......nu am auzit ca cineva sa fie alergic la perusi.......dar l-as da afara pe omul care se muta la mine in casa..nu m-as desparti de papagalita mea.............si acelei persoane ias face 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am o pisica de 12 ani si a cistigat simpatia tuturora datorita faptului ca prindea soareci . acum sa nu credeti ca erau asa de multi soareci dar este o vorba din popor care spune < o casa fara soareci este o casa saraca>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au englezii o vorba.... 'love me, love my dog'. In cazul mentionat de tine, as lua-o ad litteram. Daca cineva vrea sa se mute la mine, se muta in conditiile date :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×