Sari la conținut
Forum Roportal
Neagu Silviu

Cateva cuvinte din partea oamenilor simpli pentru Basescu si Boc

Postări Recomandate

Stimate cititor, am facut acest topic pentru a-ti putea exprima parerea ta despre "capii " tarii noastre . Promisiunile date in electorat si....realitatea de acum . Va rog de la bun inceput sa folositi un lumbaj adecvat , chiar daca intentiile si parerile vor fi exprimate prin injurii .( macar folositii ... )

Si ca tot am pus aceste tinte, cred ca am si eu dreptul , ca si oricare cetatean al Romanei , sa-mi exprim parerea personala despre conducerea noastra. Ar trebui sa insir pe milioane de pagini , injuriile si toate urarile de"bine" spre acestea din partea mea . Dar am sa fiu "un vertebrat " si am sa spun in cateva randuri :

- Sa va fie rusine , ca a-ti amagit oamenii in electoratul dumneavoastra cu promisiuni care acum le-ati uitat . Cum de altfel uitati repede ( chiar prea repede ) - indatoririle dumneavoastra , cine a avut incredere in dumneavoastra si te-a ales ca sa aperi interesele oamenilor , cum de altfel va disparul constiinta aceea de " a privi in urma" .

 

Parere definitiva personala " CIRCARI " , imi pare rau ca am ajuns sa va cataloghez asa, insa prea va jucati cu focul... Atentie - FRIGE !!! :blink:

Editat de Neagu Silviu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt "n" topice pe tema asta nu stiu la ce folos un altul. Care au fost promisiunile din campanie ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aria de politica are jde' topicuri despre Basescu,guvern,criza,solutii,fiecare politician si problema politica in parte,cred ca se gasea un locsor potrivit pentru cateva cuvinte pentru Boc si Basescu.

Asadar , topic inchis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×