Sari la conținut
Forum Roportal
Wraiste*

Simt ca ma insala..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

dar de obicei , in special cand au acoperire perfecta, isi pastreaza aura de sfinti, pentru ca nu suporta sa vada in ochii tai dispretul, faptul ca si-a pierdut orice valoare pentru tine, nu suporta propria cadere definitiva.

mai ales daca stie ca nu l-ai putea ierta si l-ai parasi pe loc.

 

asta doar in cazu in care il mai intereseaza relatia si nu cauta o scuza ca sa o termine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu schimba nimic o bucata de hartie. ce sa-i faci, asta-i viata... daca il iubesti ii suporti si mizeriile, daca nu divortezi si gata.

oricat ai iubi un om, nu-i poti inghiti la nesfarsit mizeriile, excrementele ....mai ales daca nu le combina cu ceva prajituri.

n-ai cum. adica nu stiu, dar fara o motivatie puternica, asta ar insemna sinucidere psihica si sufleteasca sigura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
el nu bea deloc,deci varianta asta pica. si in plus ca i-am zis foarte clar la inceput ca daca aflu ca ma inseala il parasesc.

 

daca i-as zice ca eu l-am inselat nu cred ca o sa ma creada si chiar daca m-ar crede nu stiu cum ar reactiona.cred ca ar tacea din gura,ca de obicei, nu stiu

v-am zis ca nu reactioneaza nici cand imi face cineva avansuri

 

femeie, tu iti poti da singura un raspuns? la ce mai stai cu el? sa-i speli chilotii si ciorapii?

sa aiba el cos de gunoi? la ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce sa fac acum? sa-i mai scriu un mesaj,sa il sun sau sa il las in pace?

 

da-i un mesaj, baga-l in ma-sa si tu vezi-ti de viata ta. din toate punctele de vedere.

 

 

nu stiu, nu mai stiu nimic in momentul de fata nu sunt nici foarte coerenta si cu capul limpede

 

helloooooooooooo you have ....US!!!!!!

 

ai nimerit exact unde trebe. ... :tease: :D :cry: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
el nu bea deloc,deci varianta asta pica. si in plus ca i-am zis foarte clar la inceput ca daca aflu ca ma inseala il parasesc.

 

daca i-as zice ca eu l-am inselat nu cred ca o sa ma creada si chiar daca m-ar crede nu stiu cum ar reactiona.cred ca ar tacea din gura,ca de obicei, nu stiu

v-am zis ca nu reactioneaza nici cand imi face cineva avansuri

 

bine ca mai exista femei ca tine pt barbati ca el :D)

 

parerea mea e ca s-a sfarsit totu si ca n-are rost sa mai incerci sa repari ceva. mult succes :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca aveti cumva idei despre cum as putea sa il fac sa recunoasca m-as ramane indatorata

Poate e bine sa-i spui in fatza ceea ce simti, sa-i subliniezi ca te doare raceala lui, si sa-l parasesti pana nu-si schimba atitudinea.

 

Mie mi-e teama sa nu te imping sa faci un pas gresit, dar cred ca e bine totusi sa-l testezi sa vezi ce face fara tine. Ar putea fi o invatatura pentru amandoi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
m-a sunat acum si mi-a zis ca se uita la fim si nu poate sa intre pe net sa vorbeasca cu mine. o sa intre la 10

 

ai auzit ceva gemete pe fundal ?? n-ai intrebat si tu la ce film se uita ?? poate pana la urma am inteles gresit cu totii :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×