Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am respectat-o

 

E foarte bine ca ai respectat-o, dar respectul trebuie sa fie prezent in plus fata de alte lucruri care atrag o femeie ;) Ca n-ai sarit pe ea, nu e rau, dar trebuie sa stii sa sari delicat ca altfel vei fi doar pe locul 2 sau poate chiar 3 si asta multumita respectului...

 

Figura ei c
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca stii toate astea, intrebarea mea e : tu ce dreaq cauti in ecuatia asta ??

 

Si daca tot te bagi pentru ca ti s-a pus pata pe ea si o iubesti, atunci baga-te in forta, nu da inapoi la primul pian in cap. :lol: Daca vrei s-o faci mama copiilor tai, atunci cucereste-o. E de munca, dureaza, ai nevoie de rabdare, de tact si evident de multa iubire. Dar daca tu crezi ca merita, atunci da-i inainte. Indragosteste-o de tine. :P

 

Păi ştiam că

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frate, cand o tipa nu te vrea ca barbat, pai NU te vrea. Stai la locul tau, vezi-ti de treaba. Gata, stie ca esti interesat de ea. Now go away. Poate asa reusesti s-o intrigi destul ca nu mai umbli dupa curul ei cat sa vrea ea chestia asta din nou si atunci ai o vaga sansa. Dar pana atunci n-ai niciuna. Gata, s-a terminat, las-o balta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu ştiu ce vreau

 

Din ceea ce scrii se vede clar ca nu stii! De fapt, te invarti in jurul cozii in loc sa procedezi asa cum ar trebui ca sa obtii o femeie langa tine, ma rog, femeia pe care o vrei tu.

 

Sa stii un lucru, daca vrei cu adevarat, poti!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din ceea ce scrii se vede clar ca nu stii! De fapt, te invarti in jurul cozii in loc sa procedezi asa cum ar trebui ca sa obtii o femeie langa tine, ma rog, femeia pe care o vrei tu.

 

Sa stii un lucru, daca vrei cu adevarat, poti!

 

Sunt fel şi fel de oameni peste tot, unii se agaţă de himere, alţii renunţă. Eu o vreau, dacă ea nu vrea ACUM, ce fac? Aştept? Ce garanţie am atunci? Vorba lui SR mai sus (parcă), căţeluş nu sunt. Eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-o lasi in pace. Te cunoaste, stie ce vrei, daca te vrea ea, o sa te anunte. Ma rog, o sa-ti dea de inteles subtil.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×