Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred că da. Nu ştiu, sunt depăşit de o situaţie de care nu mă aşteptam să apară.

Incearca o pauza de o saptamana, doua si s-ar putea sa-si dea seama ca ii lipseste prietenul intotdeauna prezent atunci cand are nevoie.

Si poate ca va trece la urmatorul nivel.

Editat de Eranius
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred că da. Nu ştiu, sunt depăşit de o situaţie de care nu mă aşteptam să apară.

O femeie trebuie sa simta ca o doresti, ca arzi de dorinta de a o poseda, in primul rand trupeste. Dar sa fie pe bune. Si daca ar fi pe bune, asta ai si face. Sau ai incerca. Dar nu simti asta. Relatiile nu-s complicate decat daca le intelegi de-a-ndoaselea. Saudaca nu te poti adapta. Sau daca firea ta cere ceva special ce inca n-ai gasit. Ca o cheie care sa descuie pasiunea din tine. Aia arzatoare si trupeasca. Nu labareala romantica. Alea-s vorbe, nu impresioneaza pe nimeni.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu asculta de ce zic fetele, ca ele nu stiu de capul lor. Daca o vrei, o poti avea, indiferent ce framantari are ea. Daca te dai la ea, ii reprogramezi hormonii si uita ea de fostul. Asta fireste, daca inca s-o gandi la el, desi eu cred ca nu. E doar un motiv dala de telenovele, ca sa te induioseze si sa te blegeasca sa nu mai fii in stare sa faci nimic.

 

Ideea e că fata este pudică, deci nu merge cu sexu şi prosteala, că dacă mergea se

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutări. Vă urmăresc de ceva vreme şi am văzut că sfaturile sunt destul de bune pe aici, aşa că îmi încerc şi eu norocul. Este o poveste puţin mai lungă care m-a pus într-o situaţie destul de dificilă şi poate îmi puteţi da o clarificare. Mulţumesc anticipat.

 

 

O femeie iarta de cele mai multe ori pe cel care forteaza (in limitele bunului simt) ocazia dar niciodata pe cel care o pierde.

Editat de VEMANS
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e o situatie ciudata ci un caz banal.

Nu esti genul tipei.Nu o atragi suficient de mult incat sa vrea sa fie cu tine.

Ea plange dupa ala care a inselat-o de trei ori intr-un an. Probabil ca tipul a inselat-o ori de cate ori a avut ocazia, nu numai de trei ori. Sigur ala nu a dat doi lei pe ea. Doar s-a distrat cu ea. Ea de astfel de tipi este atrasa, de aia am zis ca nu esti genul ei. Tu in ochii ei esti doar un beta, ea plange dupa alfa.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×