Jump to content
Forum Roportal
JohnGrogan

Situaţie tare ciudată

Rate this topic

Recommended Posts

Da, sublim moment. :) Dar daca doar tu ai simtit asta si ea nu, acest moment poate semnala debutul unei mari suferinte.

Da, asta este cam o problemă. Am intrebat-o şi mi-a spus că şi pentru ea a fost o seară minunată, dar şi citez :"

Mi-a cerut timp, dar nu două-trei luni, ci mai mult, iar eu nu ştiu dacă pot face asta.

Spune-i ca nu poti astepta atat. Dar daca te cauta peste alea "n" luni si esti disponibil, cu cea mai mare placere.

Spune-i ca nu poti astepta atat. Dar daca te cauta peste alea "n" luni si esti disponibil, cu cea mai mare placere.

I-am spus. Ideea că e şi amiciţia asta la mijloc şi se strică repede cu un "te iubesc" aruncat. Aş sta, dar nu ştiu ce o să urmeze cu noi, ce o să vrea.

A fost puţin mai lung, dar cred că cel mai bine te poate ajuta un necunoscut, acesta fiind obiectiv şi poate a mai trecut prin aşa ceva. Mulţumesc

• Upvote 1

Ce vrei tu de la ea in momentul asta? Adica, cum ai vrea sa reactioneze, cum sa fie? Pari gelos pe 'furtuna' din sufletul ei.

Sincer.

Ai stiut ca a avut o relatie, stiai la ce te-ai 'inhamat', ca sa zic asa. Nu ai luat in calcul si un refuz sau faptul ca ea poate fi debusolata in perioada asta?

Multi inainte.

Mulţumnesc

Eu am ieşit cu ea, am zis să o fac să se simtă bine, dar