Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Asta e, asta e, multumesc frumos .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o melodie care nu pot sa gasesc cum se numeste si poate ma ajutati: daca a vazut cineva filmul "B.D. la munte si la mare" exista o melodie pe la inceputul filmului cand Jean Constantin si Puiu Calinescu merg pe plaja pe care nu o gasesc niciunde.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am un prieten care a fredonat o melodie mai veche, a inregistrat-o, si m-a rugat frumos sa o ascult ca sa o indentific! Dar partea proasta e ca nu l-am putut ajuta! Asa ca am uploadat fisierul pe net :

http://rapidshare.de/files/29601065/aaa.wav

 

Daca se gandeste cineva sa descarce fisieru si l sa-l asculte, sa imi spuna si mie titlul melodiei sau numele artistului, ca baiatu' e disperat, si incerc sa-l ajut! Mersi!

 

PS: Nu este talentat, vocea este un pic ragusita, dar sper ca cineva sa descifreze melodia ! blum.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am un prieten care a fredonat o melodie mai veche, a inregistrat-o, si m-a rugat frumos sa o ascult ca sa o indentific! Dar partea proasta e ca nu l-am putut ajuta! Asa ca am uploadat fisierul pe net :

http://rapidshare.de/files/29601065/aaa.wav

 

Daca se gandeste cineva sa descarce fisieru si l sa-l asculte, sa imi spuna si mie titlul melodiei sau numele artistului, ca baiatu' e disperat, si incerc sa-l ajut! Mersi!

 

PS: Nu este talentat, vocea este un pic ragusita, dar sper ca cineva sa descifreze melodia ! blum.gif

s-ar putea sa ma insel, dar cred ca este Wes cu Alane. :lol2:

 

Daca ma poate ajuta cineva sa aflu cum se numeste melodia din clipul urmator, raman extrem de indatorat. Multumesc!!!

Clip fotbal...muzica e importanta

Edguy - Wings of a Dream

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiti, este o melodie in italiana, foarte ciudata. E o tipa care canta si are o voce asa puternica, iar melodia in sine e foarte frumoasa, are un ritm asa mai clasic, melodios. Ciudat e insa fondul muzical - electronic, daca nu ma insel.

Zice la un moment dat undeva in melodie "una presto cafe".

De prin anii '90 e oricum. :)

 

Poate stie cineva ceva. Eu o caut demult si habar n-am cum se cheama si cine canta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×