Sari la conținut
Forum Roportal
ss_escu

Avantajul de a fi femeie !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu ma uit in monitor cand tastez, chiar daca nu ma uit pe tastatura, vad ce postez si corectez. Mi se intampla si mie, dar nu greseli de genul asta, mananc litere, de obicei.

Nu tine vrajeala cu graba, am experienta in greseli de-astea :crazy:

 

Si eu bat "f." repede, vrei sa facem intrecere? :crazy: da' sa stii ca-s maritata.

 

Pe sectiunea asta se discuta orice :flirt:

 

P.S. pisi, da' io ma refeream la motivele pentru care nu vor celelalte pisi sa vorbeasca cu tine, poate mai sunt si de-astea care stiu sa scrie si na.. zic si eu. Daca scrii cu greseli.. iti tai craca de sub picere.

Editat de Amarena
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma uit in monitor cand tastez, chiar daca nu ma uit pe tastatura, vad ce postez si corectez. Mi se intampla si mie, dar nu greseli de genul asta, mananc litere, de obicei.

Nu tine vrajeala cu graba, am experienta in greseli de-astea :crazy:

 

Si eu bat "f." repede, vrei sa facem intrecere? :crazy: da' sa stii ca-s maritata.

 

Pe sectiunea asta se discuta orice :flirt:

 

P.S. pisi, da' io ma refeream la motivele pentru care nu vor celelalte pisi sa vorbeasca cu tine, poate mai sunt si de-astea care stiu sa scrie si na.. zic si eu. Daca scrii cu greseli.. iti tai craca de sub picere.

cat pe minut? viteza de TT. sa vad cat de repede. ba da, se intampla sa mananci litere sau sa adaugi.

 

ON: faptele raman-pun un fund de femeie si am peste 300 de vizualizari intr- o singura zi si peste 70 de prieteni.plus sute de mesaje care mai de care.

sa il vad eu pe macho care face asta.

 

am inteles, profa' de romana! n-am verificat, e posibil sa fi facut si acu' alte greseli, asa ca astept sa imi dai la picere :)

stiu - am modificat "intr-o", acum am vazut

Editat de Pisoiu albastru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci in concluzie fundul unei femei poate avea o discutie mai inteligenta decat capul unu pisoi pardon barbat...ha :blink:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci in concluzie fundul unei femei poate avea o discutie mai inteligenta decat capul unu pisoi pardon barbat...ha :blink:

erata: fundul unei femei poate exercita o atractie mai mare decat orice pe lumea asta pentru un barbat :)

 

Doar? Pai de ce esti atat de oripilat? Nu ai auzit vorba care zice ca nu fac 10 barbati cu capul, cat face o femeie cu curu`?

:o:

ba da. si acum am probat-o. e valabila vorba aia :good:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Mi-ar placea sa n-ai dreptate, dar ai. Asta se intampla pt. ca multi barbati judeca cu ...., ca sa nu zic ca nu judeca deloc. Si se mai intampla si pt. ca pt. unele femei chiar nu conteaza modul in care reusesc sa obtina ceva.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si dezbat tot felul de teorii, de la politica, filosofie pana la sex, arat tot felul de activitati in care ma implic, tot felul de poze cu mine (si nu arat rau - nu-mi cereti sa pun poza pe net aici, trebuie sa ma credeti pe cuvant).

Dau tot felul de invitatii, trimit tot felul de mesaje de genul: Buna, sunt un tip independent, imi place sa calatoresc bla bla nu gatesc dar spal farfuriile :) restul ramane sa descoperi tu bla bla bla si tot tacamul.

 

Eu, daca as fi femeie, n-as pune botul la vrajeala asta. Fara suparare, vrajeala ta nu se adreseaza femeii obisnuite, ci femeilor de tipul

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vrajeli, si iar vrajeli. Degeaba agati pe net, cand te vei vedea cu ea tot iti va vedea defectele. Fii sigur ca ai, ca daca nu ai avea nu ai mai apela la internet. Ti-ai gasi in mediul in care te invarti. Nu e o solutie internetul pt asa ceva.

Editat de Renaissance'91
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×