Sari la conținut
Forum Roportal
ss_escu

Avantajul de a fi femeie !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

fundul unei femei poate exercita o atractie mai mare decat orice pe lumea asta pentru un barbat :)

 

Ce chestie!!! pe vremea mea, partea asta de corp parca nu era deloc amintit ca azi cand se vorbea despre femeie, eu cel putin n-am auzit pe nimeni sa slaveasca fundul meu sau al alteia. Parul era un element, ochii, sanii, buzele alta dar nu dosul!!! Cred ca ramanea fara dinti unu care sa-mi fi vorbit asa cand ieseam la un film si o cafea!!! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce chestie!!! pe vremea mea, partea asta de corp parca nu era deloc amintit ca azi cand se vorbea despre femeie, eu cel putin n-am auzit pe nimeni sa slaveasca fundul meu sau al alteia. Parul era un element, ochii, sanii, buzele alta dar nu dosul!!! Cred ca ramanea fara dinti unu care sa-mi fi vorbit asa cand ieseam la un film si o cafea!!! :crazy:

aici iti dau dreptate! pe vremea comunistilor, asa cum erau ei cu toate relele lor, era mai multa decenta. eu pana la 13-14 ani habar nu aveam de multe chestii si cand ma uit la pustanii astia (sau pustoaice :) ) iti dau lectii...

dar n-ai vazut nimic. ce mesaje de la tot felul de obsedati am primit! n-am stat sa le citesc pe toate. te ingrozesti cat de libidinosi pot fi unii. nu sunt nici eu usa de biserica, dar astia sunt de-a dreptul bolnavi

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce chestie!!! pe vremea mea, partea asta de corp parca nu era deloc amintit ca azi cand se vorbea despre femeie, eu cel putin n-am auzit pe nimeni sa slaveasca fundul meu sau al alteia. Parul era un element, ochii, sanii, buzele alta dar nu dosul!!! Cred ca ramanea fara dinti unu care sa-mi fi vorbit asa cand ieseam la un film si o cafea!!! :crazy:

Nu era amintita, e drept, dar chiar crezi tu ca domnii erau asa cuminti incat nici sa nu se gandeasca la ea? Eu nu prea cred. Numai ca nu-si declarau preferintele in gura mare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Avantajul de a fi femeie!

Eu chiar multe nu gasesc, dar nu aflu nici dezavantaje imense. Cred ca avantajele vin egal distribuite.

 

Avantajul de a fi femeie? Sa fie oare avantajul de a arata cam nasupa dupa 30 ani,cu sanii pana la brau,celulita,iar daca a nascut e posibil sa arate si ca o s........a.....in plus 2 saptamani din luna femeile se simt naspa din cauza menstruatiei.....totusi care sunt avantajele de a fi femeie? Ca il mai manipuleaza pe barbat cu sexul.....dupa 30 ani nu mai tine.....ca sunt altele mai tinere...si cu fund si sani fermi :-P e chiar ironic topicul.asta.....'avantajul de a fi femeie'........cele mai multe avantaje le au barbatii....desi in sicietate sunt destul de discriminati......pt ca femeile vor drepturi egale dar nu si responsabilitati egale.......:-P

 

Esti dur, eu cred nu arat naspa la 35.

Amu, chiar 2 saptamani nu ma simt naspa din cauza menstruatiei. Exista pastile si exista sex. Serios, sexul ajuta la problemele menstruale.

Sanii am avut all the time mari, catre cupa D, ce mi-e in jos, sus......de cand ma stiu atarna, da` inca nu s-a plans nimeni.

Cam foarte multe femei au celulita, de aia nu mai pot eu ca ar fi dezavantaj....

Eu cred ca taman dupa 30 poti folosi sexul ca manipulare, ca ajungi sa stii sa faci si sa iti placa.....inca nu imi vine sa cred ca ia cam 10/12 ani sa facem sex ok.....dar nah,opinia mea.

post-27967-0-22310200-1345139312_thumb.jpg

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

faina Kilko . atitudine the real woman :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate intr-o buna zi facem vreo combinatie de ele si scriem un roman erotic :)

 

La un roman On-line te gandesti??? unde fiecare scrie ceva si cineva din zona literaturii le aranjeaza intr-o armonie si vindem episoade erotice :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aici iti dau dreptate! pe vremea comunistilor, asa cum erau ei cu toate relele lor, era mai multa decenta. eu pana la 13-14 ani habar nu aveam de multe chestii si cand ma uit la pustanii astia (sau pustoaice :) ) iti dau lectii...

dar n-ai vazut nimic. ce mesaje de la tot felul de obsedati am primit! n-am stat sa le citesc pe toate. te ingrozesti cat de libidinosi pot fi unii. nu sunt nici eu usa de biserica, dar astia sunt de-a dreptul bolnavi

 

Poate tie iti dau lectii ca ai ramas in urma . :o: Nu sunt bolnavi , dar e greu sa ii duci de nas cu vrajeli si asta e un lucru foarte bun. Sunt mai dezghetati .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×