Sari la conținut
Forum Roportal
Spyder

Un baiat neobisnuit prezice mari catastrofe pe Terra in 2009 si 2013

Postări Recomandate

si eu sunt unul dintre ei!

astept un semn de la ceilalti ptr a schimba odata si ptr todeauna, lumea!

hai! curaj!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie imi place sa cunosc lucruri reale despre lume si nu prea accept ce nu se pupa cu realitatea :doh:

Si ce nu se pupa cu realitatea ta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si ce nu se pupa cu realitatea ta?
In primul rand nu-i vorba de realitatea mea ci e vorba de realitatea pe care se fac progrese in lumea asta (stiti voi.. revolutia industriala, revolutia informatica).

 

"Realitatea" New-Age (da, a paranormalilor, vrajitorilor, magicienilor, profetilor, bioenergeticienilor) e aia care nu se pupa cu realitatea :)

 

Citeste cum a scapat unul din "realitatea" aia new-age: http://www.godless.org/science/why-not-new-age.htm

...Dar chiar citeste articolul !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si in ce facultate de medicina se studiaza culoarea aurelor?:( Poate pe acolo pe la tarot si alba-neagra..

nu se studiaza, INCA, la nici o facultate...dar poate in viitor cine stie...eu cunosc persoane care pur si simplu vad aure... numai ca sunt persoane care nu se lauda din acest punct de vedere

acest tip de vedere se invata la scoli speciale de spiritualitate (cum erau si pe vremea dacilor).... :cheer: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu se studiaza, INCA, la nici o facultate...dar poate in viitor cine stie...eu cunosc persoane care pur si simplu vad aure... numai ca sunt persoane care nu se lauda din acest punct de vedere

acest tip de vedere se invata la scoli speciale de spiritualitate (cum erau si pe vremea dacilor).... :resent: :D

:flowers: Poti sa postezi te rog la topicul "Cum sa vezi si sa interpretezi aura?" si sa ne spui si noua unde gasim asemenea scoli speciale de spiritualitate? Multumim :D

 

Cat despre topicul nostru...am observat ca exista mai multe persoane... "copii indigo" :) Intrebarea e...toti copii indigo pot face asemea predictii? :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Super, dar de ce nu a zis prin ce draci o sa trecem? :roll:

 

La cate minuni s-au intamplat pe planeta asta...

O minune este ca un puzel foarte complex facut de natura din care daca o piesa lipseste...si se pare ca in cazul celor ca Boris lipsesc cateva!!!

Las-o naibii dar cum poate sa vorbeasca un baietel de varsta lui despre asa ceva, pe mine ma pasioneaza astronomia si aceste "mistere" ale Terrei dar inca nu stiu 0,5% din 100%. Cum vorbesti asa despre el daca totusi este adevarat, cum i-ar putea lipsi o piesa din acest puzle care ai zis tu, din moment dat ce el vorbeste si in termeni stiintifici, adica tot el este prostu daca e mai destept ca si altii, poate si ca tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Super, dar de ce nu a zis prin ce draci o sa trecem? :jester:

Las-o naibii dar cum poate sa vorbeasca un baietel de varsta lui despre asa ceva, pe mine ma pasioneaza astronomia si aceste "mistere" ale Terrei dar inca nu stiu 0,5% din 100%. Cum vorbesti asa despre el daca totusi este adevarat, cum i-ar putea lipsi o piesa din acest puzle care ai zis tu, din moment dat ce el vorbeste si in termeni stiintifici, adica tot el este prostu daca e mai destept ca si altii, poate si ca tine.

poate ca are varsta astrala maaarrreeeee si de aiai poate sa zica si sa vorbeasca in termeni mai stiintifici :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×