Sari la conținut
Forum Roportal
Spyder

Un baiat neobisnuit prezice mari catastrofe pe Terra in 2009 si 2013

Postări Recomandate

unele treburi le simti ...nu sunt doar cuvinte ... ia fii tu mai atent la tine mai bine decat la altii :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am fost de curand la un control medical. am fost pusa la un aparat de bio'rezonanta. si dupa ce doamna doctor mi'a confirmat mai multe boli pe care le aveam. ce ma impins pe mine sa ma duc la acel aparat, eu in micuta vacanta de iarna am avut momente ca nu ma puteam ridica din pat din cauza spatelui. am fost la spital mai intai( eu vrut sa ma interneze....bla bla ) si mamei fiindui frica ca ma va opera la coloana ma dus si la acel aparat. acolo normal mi'au iesit problemele de la coloana...dar tin minte ca doamna doctor ma intrebat daca stiu ce este un copil indigo...normal ca nu stiam despre ce este vorba...si mia spus sa caut pe net.. pentru ca eu sunt un copil indigo... :o: .....si cand am citit si am vazut....am ramas asa :D .....mia spus ca eu sunt tipul copilului indigo artist...mic de inaltime cu o inclinatie foarte mare sper arta ( iar eu sunt la liceul de arta....si imi place..) asa ca acestia au insomnii....(foarte adevarat si chiar mia spus doamna doctor sa incerc sa dorm mai mult si bine...dar eu nu pot ma foiesc 2 ore in pat...si apoi adorm....sau am momente in care adorm la 5 dim si de la 8 sa am ore...) asa...ca sunt tot timpul trista ( cam asa este..), acesti copii plang de multe ori fara motiv ( acum stiu de ce ma apuca pe mine plansul asa aiurea...), acesti copii acuza dureri mari de spate...(iar eu am inceput de hernie de disc.. :flowers: ) ....mia iesit aura bleo- indigo...cam asa si...acum stiu ca nu ma credeti....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am fost de curand la un control medical. am fost pusa la un aparat de bio'rezonanta. si dupa ce doamna doctor mi'a confirmat mai multe boli pe care le aveam. ce ma impins pe mine sa ma duc la acel aparat, eu in micuta vacanta de iarna am avut momente ca nu ma puteam ridica din pat din cauza spatelui. am fost la spital mai intai( eu vrut sa ma interneze....bla bla ) si mamei fiindui frica ca ma va opera la coloana ma dus si la acel aparat. acolo normal mi'au iesit problemele de la coloana...dar tin minte ca doamna doctor ma intrebat daca stiu ce este un copil indigo...normal ca nu stiam despre ce este vorba...si mia spus sa caut pe net.. pentru ca eu sunt un copil indigo... :tease: .....si cand am citit si am vazut....am ramas asa :yahoo: .....mia spus ca eu sunt tipul copilului indigo artist...mic de inaltime cu o inclinatie foarte mare sper arta ( iar eu sunt la liceul de arta....si imi place..) asa ca acestia au insomnii....(foarte adevarat si chiar mia spus doamna doctor sa incerc sa dorm mai mult si bine...dar eu nu pot ma foiesc 2 ore in pat...si apoi adorm....sau am momente in care adorm la 5 dim si de la 8 sa am ore...) asa...ca sunt tot timpul trista ( cam asa este..), acesti copii plang de multe ori fara motiv ( acum stiu de ce ma apuca pe mine plansul asa aiurea...), acesti copii acuza dureri mari de spate...(iar eu am inceput de hernie de disc.. :focus: ) ....mia iesit aura bleo- indigo...cam asa si...acum stiu ca nu ma credeti....
Nu esti indigo, suferi de angoasa rebelului fara cauza :crazy:. Se intampla in toate tarile civilizate - cand se trece peste un anumit nivel de trai, populatia incepe sa-si "permita" sa manifeste anumite caracteristici psihice.

 

Btw, ideea cu copiii indigou a fost creata de un cult din state care crede ca vine sfarsitul lumii in 2012 si copiii indigou sunt mesagerii domnului si fel de fel de aberatii... Nu crede toti ce iti spune tanti cu bio-aparatura :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Btw, ideea cu copiii indigou a fost creata de un cult din state care crede ca vine sfarsitul lumii in 2012 si copiii indigou sunt mesagerii domnului si fel de fel de aberatii... Nu crede toti ce iti spune tanti cu bio-aparatura :good:

Da tu, de unde stii??? :doh:

"este" si copii indigo si copii de cristal...sunt si carti din care te poti documenta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As prefera o demonstratie stiintifica bazata pe evidente empirice, nu documentatii din carti. Daca din greseala dai peste o carte de-a lui Pavel Corutz, ce zici, te documentezi din ea?:tease:

de ce nu? daca mi se pare interesanta ..... si cu notiuni corespunzatoare (in a le accepta) :doh:

:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am fost de curand la un control medical. am fost pusa la un aparat de bio'rezonanta. si dupa ce doamna doctor mi'a confirmat mai multe boli pe care le aveam. ce ma impins pe mine sa ma duc la acel aparat, eu in micuta vacanta de iarna am avut momente ca nu ma puteam ridica din pat din cauza spatelui. am fost la spital mai intai( eu vrut sa ma interneze....bla bla ) si mamei fiindui frica ca ma va opera la coloana ma dus si la acel aparat. acolo normal mi'au iesit problemele de la coloana...dar tin minte ca doamna doctor ma intrebat daca stiu ce este un copil indigo...normal ca nu stiam despre ce este vorba...si mia spus sa caut pe net.. pentru ca eu sunt un copil indigo... :good: .....si cand am citit si am vazut....am ramas asa :tease: .....mia spus ca eu sunt tipul copilului indigo artist...mic de inaltime cu o inclinatie foarte mare sper arta ( iar eu sunt la liceul de arta....si imi place..) asa ca acestia au insomnii....(foarte adevarat si chiar mia spus doamna doctor sa incerc sa dorm mai mult si bine...dar eu nu pot ma foiesc 2 ore in pat...si apoi adorm....sau am momente in care adorm la 5 dim si de la 8 sa am ore...) asa...ca sunt tot timpul trista ( cam asa este..), acesti copii plang de multe ori fara motiv ( acum stiu de ce ma apuca pe mine plansul asa aiurea...), acesti copii acuza dureri mari de spate...(iar eu am inceput de hernie de disc.. :doh: ) ....mia iesit aura bleo- indigo...cam asa si...acum stiu ca nu ma credeti....

 

Eu te cred! Ti-am lasat si un mesaj...de fapt sunt mai multe! Sper sa imi raspunzi si sa vorbim mai mult pe tema asta...si pe altele bineinteles!

 

Iar restul...ar trebui sa credeti! Copii indigo chiar exista!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×