Sari la conținut
Forum Roportal
Spyder

Un baiat neobisnuit prezice mari catastrofe pe Terra in 2009 si 2013

Postări Recomandate

Mdea...Adevarul e....ca e foarte greu sa prezici catastrofe cand statul de ozon s-a subtial considerabil, placile tectonice se suprapun, clima a inceput sa se schimbe. :jester: Cred ca am si eu o viziune va fi un cutremur.....ba nu o sa se topeasca ghetarii si o sa inunde intregul glob......ba nu o sa murim prajiti de radiatii.

 

 

 

Toti simtim ca lumea pe care o stim se va schimba dramatic si rapid, asta nu mai e o noutate pentru nimeni...intrebarea ramane ce facem sa prevenim cu toate ca nu cred ca se mai poate face ceva si daca se intampla ce se va intampla de atunci incolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

noi romanii nu cred ca facem ceva, noi distrugem in continuare si ne si distrugem

altii pot spune ca macar incearca

daca exista astfel de copii, de ce nu sunt lasati sa comunice? poate reusim a mai salvam cate ceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mdea...Adevarul e....ca e foarte greu sa prezici catastrofe cand statul de ozon s-a subtial considerabil, placile tectonice se suprapun, clima a inceput sa se schimbe. :P Cred ca am si eu o viziune va fi un cutremur.....ba nu o sa se topeasca ghetarii si o sa inunde intregul glob......ba nu o sa murim prajiti de radiatii.

Mai inchide televizorul... sa vezi cum se linistesc placile tectonice, se ingroasa stratul de ozon si se refac ghetarii... :P

 

daca exista astfel de copii, de ce nu sunt lasati sa comunice? poate reusim a mai salvam cate ceva

Copiii in cauza sunt ocupati cu distrugerea noastra (indirecta) sub protectia CIA, NASA, etc...

Editat de Pippo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pippo nu contest ca o fi vreo consiratie ce are ca principal obiectiv distrugera noastra insa hai sa nu intram chiar atat de mult in SF, mai ales ca nu avm nici o dovada palpabila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pippo nu contest ca o fi vreo consiratie ce are ca principal obiectiv distrugera noastra insa hai sa nu intram chiar atat de mult in SF, mai ales ca nu avm nici o dovada palpabila.

"mai ales ca nu avm nici o dovada palpabila". Ha, Ha, Ha. "sa nu intram chiar atat de mult in SF" iarasi Ha, Ha, Ha.

Dovezile palpabile palpabileaza doar pe cei ce le palpabilesc. :cry: Adica "nu pica para malaiata in gura lui natafleata". Sau "Dumnezeu iti da, dar nu-ti baga in traista".

 

Picard out :friends:

JeanLucPicard.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi pare rau de acest baiat daca este obligat (cu siguranta) sa spuna astfel de teorii fantastice. Se poate vedea clar ca acest baiat, fie din timiditate (si eu aveam astfel de momente pana la 16 ani), fie din plictiseala (poate ambele) nu raspunde la toate intrebarile concret, mama lui nevoind sa intervina si sa completeze. Uneori sa completeze fortat, baiatul contrazicand-o pe mama sa... dar incetosand greseala cu rasete.

Editat de Marinius

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bun, si care sunt acele catastrofe care ne asteapta? concret

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bun, si care sunt acele catastrofe care ne asteapta? concret

 

 

Ele se intampla aproape in fiecare an daca esti atent. Imposibil sa nu fie inundatii , cutremure si alte chestii deastea . Au fost sunt si vor mai fi cu atat mai mult cu cat incalzirea globala isi face de cap. :lol:

Editat de tiestodj20

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×