Sari la conținut
Forum Roportal
Spyder

Un baiat neobisnuit prezice mari catastrofe pe Terra in 2009 si 2013

Postări Recomandate

De la negativitate o sa ni se intimple tot raul ... deci Ease Up tensiunea si mai uitati de rautati, gelozie, tradare ... o sa va simtit bine.

Chestiile astea sunt inevitabile. Ar trebui să se schimbe toată lumea ca să existe armonie cu adevărat.

Iar eu nu văd cum s-ar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca lumea se schimba inevitabil daca privim in trecut. Depinde si in ce se schimba, e adevarat. Nu stiu unde o sa duca lumea asta, eu o iubesc asa cum e in prezent.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca lumea se schimba inevitabil daca privim in trecut. Depinde si in ce se schimba, e adevarat. Nu stiu unde o sa duca lumea asta, eu o iubesc asa cum e in prezent.

Eu văd că lucrurile involuează, nu evoluează. Prezentul e incert.

Iar viitorul pare sumbru.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu văd că lucrurile involuează, nu evoluează. Prezentul e incert.

Iar viitorul pare sumbru.

 

Intodeauna este bine sa lasi loc de schimbari. Ai trait in trecut sa vezi cum e? Cum poti fi copil daca traiesti in trecut? Viitorul arata asa cum vrem noi sa-l vedem. De ce oare nu vrem sa schimbam perceptia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intodeauna este bine sa lasi loc de schimbari. Ai trait in trecut sa vezi cum e? Cum poti fi copil daca traiesti in trecut? Viitorul arata asa cum vrem noi sa-l vedem. De ce oare nu vrem sa schimbam perceptia?

Viitorul arată aşa cum vrem noi să ni-l facem. Trecutul e parte din noi. E ceea ce suntem noi acum,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu văd că lucrurile involuează, nu evoluează. Prezentul e incert.

Iar viitorul pare sumbru.

 

 

nu stiu daca ati observat...dar in filmele in care ni se prezinta viitorul...se prezinta ori catastrofe , ori haos social....oamenii omorandu-se pentru niste mancare , apa si benzina...ori o societate robotizata...in care toti au cipuri...si sunt sclavii perfecti.....cred ca viitorul sumbru va fi unul dintre cele care se descriu in filme...cred ca prin aceste filme ...cei care conduc planeta vor sa ne convinga sa ne obisnuim ca asa va arata viitorul....din pacate....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu daca ati observat...dar in filmele in care ni se prezinta viitorul...se prezinta ori catastrofe , ori haos social....oamenii omorandu-se pentru niste mancare , apa si benzina...ori o societate robotizata...in care toti au cipuri...si sunt sclavii perfecti.....cred ca viitorul sumbru va fi unul dintre cele care se descriu in filme...cred ca prin aceste filme ...cei care conduc planeta vor sa ne convinga sa ne obisnuim ca asa va arata viitorul....din pacate....

 

 

Nu exista paradisuri, nici infernuri, ci doar aceste lumi nesfarsite pe care tu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu daca ati observat...dar in filmele in care ni se prezinta viitorul...se prezinta ori catastrofe , ori haos social....oamenii omorandu-se pentru niste mancare , apa si benzina...ori o societate robotizata...in care toti au cipuri...si sunt sclavii perfecti.....cred ca viitorul sumbru va fi unul dintre cele care se descriu in filme...cred ca prin aceste filme ...cei care conduc planeta vor sa ne convinga sa ne obisnuim ca asa va arata viitorul....din pacate....

Deja

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×