Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut, am 21de ani si sunt foarte nefericita. poate ziceti ca sunt nebuna ca ma simt asa la varsta asta cand toti radiaza de fericire. o sa incep prin a va descrie ce fel de persoana sunt. pe scurt sunt genul de om care pana acum vedea doar partile bune dintr-un om, care era naiva, nu jignea pe nimeni si totdeauna bunatatea ei a fost batjocorita. am avut cateva relatii in trecut si am ajuns sa am 4 contacte sexuale. nu de placere. doar ca sa fac si eu un sacrificiu pt o relatie lunga. tot ce am primit a fost gelozie,inselat, amenintari cu suicid. sincer nu stiam ce importanta mare are virginitatea. am aflat cand actualul meu prieten(de fapt fostul meu prieten, ca tocmai s-a desparit de mine)mi-a facut multe scandaluri pt ca nu ma putea accepta nici cum asa.am incercat sa compensez faptul ca nu mai sunt virgina prin gesturi, comportament, supunere loialitate. sincer consider ca am facut mai mult decat o sotie. mi-a vorbit urat de nenumarate ori. am fost facuta proasta, curva si in alte feluri. insa am acceptat tot de dragul lui si pt ca m-am simtit exrem de vinovata. la inceputul relatiei, vazand cat de urat reactioneaza si de teama ca nu ma accepta, i-am zis ca am facut-o doar o data. insa dupa un timp, nu m-a lasat sufletul si iam zis tot. a zis pana la urma ca ma iubeste si ma vrea. dar de cand a venit vacanta si nu mai sunt la camin, aproape de el, parca a innebunit. se desparte de mine in fiecare zi, ma jigneste, imi rupe sufletul. am incercat tot. chiar i-am cautat fete cu care sa ma insele ca sa fim la egalitate. nu stiu ce gest as putea face ca sa compensez ca nu mai sunt virgina. mi s tot zis ca nu sunt eu vinovata, dar eu il vreau pe el. va rog sa ma ajutati cu o idee mai extrema. multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, o sa o iubeasca cu siguranta pt. asta. Doamne pazeste si apara-ne!

Pleaca cat mai repede de langa omul ala, fetito.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Himenoplastie. Ii dai inginerului un pachet de Kent lung si-i spui sa foloseasca ata de sac, asa o sa aiba dubiosul tau partener satisfactie sporita.

Editat de Darianna
scos link
  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

Salut! Tu vorbesti serios?

Parerea mea e ca ar trebui sa stai departe de barbati (inclusiv de el) un an de zile si in timpul asta sa te documentezi serios cu privire la relatii. Net, carti, reviste mai serioase, nu chiar Otilia.

 

 

 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Himenoplastie. Ii dai inginerului un pachet de Kent lung si-i spui sa foloseasca ata de sac, asa o sa aiba dubiosul tau partener satisfactie sporita.

Asta tb. sa faca inainte. :lol: Dar daca ea considera ca a facut sacrificii atunci cand a facut sex, poate ca nu-i de mirare ca s-a ales cu un partener asa "destupat" la minte.

 

Sexul se face din placere, da-l in moase-sa pe gheata, nu din sacrificiu si nu pt. a face o relatie sa functioneze.

Editat de Darianna
scos link din citat
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta tb. sa faca inainte. :lol: Dar daca ea considera ca a facut sacrificii atunci cand a facut sex, poate ca nu-i de mirare ca s-a ales cu un partener asa "destupat" la minte.

 

E bine si mai tarziu, ii spune aluia s-o lase mai moale cu datul maimutei la englez o perioada, si apoi, voila, ii spune ca s-a vindecat. "Nicio minune la mijloc, ci doar capacitatea organismului de regenerare".

Poate-i iubita vreunuia din talibanii de la Religie.

Editat de Ramsay Bolton
  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E bine si mai tarziu, ii spune aluia s-o lase mai moale cu datul maimutei la englez o perioada, si apoi, voila, ii spune ca s-a vindecat. "Nicio minune la mijloc, ci doar capacitatea organismului de regenerare".

Poate-i iubita vreunuia din talibanii de la Religie.

De-ar fi asa, mira-m-as sa o ierte, cu toata regenerarea ei. Vorbesc ei de iertare, ca doar nu-i doare gura (sau nu-i dor degetele), dar cand e sa o puna in practica nu mai sunt asa generosi. :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca e extrem de ciudata si anormala situatia. dar stiu sigur si faptul ca el ma iubeste. e baiat bun dar are principiul asta pt care ii e greu sa ma accepte. eu vreau doar sa ii ofer ceva in shimb. nu se pune vorba de himenoplastie. ce rost ar avea? tot nu va fi primul. eu am nevoie doar de o idee despre ce gest as putea face ca sa-i dovedesc ca il merit. el mi-a deschis ochii in luni de relatie, despre cum sa privesc si sa studiez lumea. sunt foarte constienta de ce se intampla. ceea ce vreau e sa ii arat ca cel mai mult conteaza caracterul, nu partea fizica. stie si el asta, dar nu destul de bine. vreau sa il surprind asa incat sa poata uita de trecutul meu.am avut momente superbe impreuna, dar toate certurile au venit din cauza trecutului, nu ca am gresit fata de el in prezent. eu am acceptat tot ca sa repar faptul ca nu i-am zis de la inceput tot adevarul despre trecut. am nevoie doar de un gest, unul ffff frumos care sa il surprinda. am incercat multe. nu mai am idei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am nevoie doar de un gest, unul ffff frumos care sa il surprinda. am incercat multe. nu mai am idei.

 

 

2 perechi de palme sau o sticla de sampanie sparta in cap (in functie de cat e de robust) ar fi un gest potrivit. Nu frumos, dar exact ce ii trebuie. <br class="Apple-interchange-newline">

 

 

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×