Sari la conținut
Forum Roportal
ghib

Dragostea intre persoane de acelasi sex...Da sau nu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am un prieten care are un club privat pt homo si lesbi, si implicit cunosc si eu destui. Sunt persoane ok, doar ca nu au o personalitate puternica.

Asa ca nu vorbesc in necunostinta de cauza!

Nu cred ca ar trebui sa ne legam de personalitate,fiecare are o personalitate mai mult sau mai putin puternica,indiferent ca esti lesbi ori gay ,am impresia ca gayii sunt chiar inteligenti,sa nu-i uitam pe Michelangelo,Victor Hugo si ex ar putea continua.

Apropo:noul meu nume de utilizator este acesta,AM AVUT PROBLEME CU LOGAREA(GHIB).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca ar trebui sa ne legam de personalitate,fiecare are o personalitate mai mult sau mai putin puternica,indiferent ca esti lesbi ori gay ,am impresia ca gayii sunt chiar inteligenti,sa nu-i uitam pe Michelangelo,Victor Hugo si ex ar putea continua.

Apropo:noul meu nume de utilizator este acesta,AM AVUT PROBLEME CU LOGAREA(GHIB).

 

 

Ai cedat prea usor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ne este greu noua, celor conservatori sa acceptam, nu le este lor greu sa fie fericiti. Ei sunt foarte fericiti. Numai noi suntem reticenti, ingusti la minte si sceptici. Si mai rau ca niste judecatori. Lasati-i in pace sa fie fericiti, ca singura lor suferinta sunt oamenii astia ingusti la minte care ii judeca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ne este greu noua, celor conservatori sa acceptam, nu le este lor greu sa fie fericiti. Ei sunt foarte fericiti. Numai noi suntem reticenti, ingusti la minte si sceptici. Si mai rau ca niste judecatori. Lasati-i in pace sa fie fericiti, ca singura lor suferinta sunt oamenii astia ingusti la minte care ii judeca.

 

Tu cum ai reactiona daca ai afla ca tatal tau e homo si are o viata dubla?

Toti avem o doza de conservatorism, in functie de cat de mult suntem afectati de acest flagel!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu cum ai reactiona daca ai afla ca tatal tau e homo si are o viata dubla?

Toti avem o doza de conservatorism, in functie de cat de mult suntem afectati de acest flagel!

Probabil ca la inceput as fi socata. Dar m-as obisnui cu ideea ca este homosexual (de fapt bisexual). Dar asta este un exemplu tembel. Aici era vorba de cupluri de genul acesta, in general. Pe mine nu ma deranjeaza. Cum a mai spus cineva, parca Joanna, fiecare om are o doza de homosexualitate in el. Si ca femeie si ca barbat. La unii este mai pronuntata, iar la altii este insesizabila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am nimic cu homosexualii, nici chiar cu casatoriile intre gay! Eu unul, nu sunt gay si nici nu concep sa incerc vreodata si cu un barbat. Recunosc ca devierea aceasta lenta, dar sigura a comportamentelor sexuale in lumea intreaga (si in cea civilizata, cu precadere) este cam impotriva firii, dar oricum se apropie Apocalipsa ... ;) Homosexualii, treaba lor, cat nu-i vede nimeni, pot sa faca ce vor. Daca m-ar agatza vreun poponar pe strada, ar cam fi o problema :doh: Daca ma prinde in toane naspa, e f posibil sa-i ard vreo doua! :flowers: Dar lesbiencele, hmm...exciting idea! :doh: Daca sunt bi si nu fac parte din categoria celor care ne considera porci, chiar e o placere sa am de-a face cu doua bisexuale misto :doh: oricum, la lesbience admir f mult felul in care se saruta. Au un mod deosebit de artistic de a face asta :x La faza asta, jos palaria! :)

Ar mai fi o problema atunci cand nr cuplurilor homosexuale din lumea intreaga il va depasi pe cel al heterosexualilor... Dar, sper sa nu mai apuc vremurile alea...

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e-X-plorer....in primul rand, ca se zice lesbiene si nu lesbience. In al doilea rand ca eu cred ca doua lesbiene/bisexuale este fantezia aprox. oricarui barbat... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In al doilea rand ca eu cred ca doua lesbiene/bisexuale este fantezia aprox. oricarui barbat... :)

Na ca le-ai facut-o :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e-X-plorer....in primul rand, ca se zice lesbiene si nu lesbience. In al doilea rand ca eu cred ca doua lesbiene/bisexuale este fantezia aprox. oricarui barbat... :flowers:

mda, ok. mai cauta-mi si alte greseli, poate mai gasesti ceva. Spor la cautare. :doh: Stii sa te bagi in seama, in rest...

 

 

mda, ok. mai cauta-mi si alte greseli, poate mai gasesti ceva. Spor la cautare. :x Stii sa te bagi in seama, in rest...

Iar la lesbiene risti sa te uiti ca prostu' dar la bisexuale mai ai sperante :doh:

 

e-X-plorer....in primul rand, ca se zice lesbiene si nu lesbience. In al doilea rand ca eu cred ca doua lesbiene/bisexuale este fantezia aprox. oricarui barbat... :)

...te-astept si cu al-3-lea rand! Eventual si cu al 4-lea. Toarna-mi cat mai mult, hay ca am chef sa ma'mbat noaptea asta! ;) :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda, ok. mai cauta-mi si alte greseli, poate mai gasesti ceva. Spor la cautare. :doh: Stii sa te bagi in seama, in rest...

Iar la lesbiene risti sa te uiti ca prostu' dar la bisexuale mai ai sperante :)

...te-astept si cu al-3-lea rand! Eventual si cu al 4-lea. Toarna-mi cat mai mult, hay ca am chef sa ma'mbat noaptea asta! :doh: :doh:

iar tu poate ai de gand sa gasesti alta replica mai inteligenta. sau te-ai imbatat deja? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×