Sari la conținut
Forum Roportal
Absint

Doza zilnica *nerecomandat minorilor*

Postări Recomandate

Sunt un om egoist, sau cel putin asa spun unii. Altii imi spun ca am o inima mare. Nu vreau sa deranjez, dar am vrut o posibilitate de a-mi "descarca" gandurile ce ma rod.

(Jurnal)

*As vrea si eu o pauza...

Am un dor nebun sa fumez, dar mi-am promis. Asa ca acum stau si incerc sa gasesc o modalitate sa nu-mi pierd rabdarea. Mi-e dor. Mi-e frig si nu vreau sa astept pana duminica cand il voi vedea. Trebuie sa invat, dar cum cand orice gand ma duce la el. M-a durut sa-la aud asa de trist azi. A incercat sa para vesel pentru mine dar stiu ca nici lui nu ii e usor.

* Trebuie sa recuperez cumva noaptea de ieri. A a fost o scumpa ca a incercat sa ma faca sa ma simt bine. Ar fi fost perfect daca era cumva si el

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca nu-mi face prea bine dar m-am decis sa-mi pun in playlist Coldplay. E ciudat sa simiti ceva pentru o anumita melodie iar mai apoi sa incerci sa-i schimbi sensul. E cam greu sa faci asa ceva daca sentimentele ce le-ai "atasat" o data cu ascultarea melodiei au fost puternice.

Nu stiu ce anume voi face cu acest topic sau cum/ce voi scrie in el. Gandesc destul de ciudat asa ca n-am sa va cer sa ma intelegeti(..)ar fi culmea din moment ce nici eu nu prea stiu ce e cu mine.

Povesteam o data cu un amic de-al meu si ii spuneam ca mi-ar fi usor sa nu am sentimente. Sa fiu ca si altii pentru care conteaza doar sexul ca sa fie cu zambetul pe buze. Poate pe viitor voi fi mai explicit, dar sunt prea obosit ca sa mai gandesc coerent.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O noua zi, o alta noapte ce a trecut.

 

Inca n-am apucat sa-mi beau cafeaua asa ca stau in pijamale :pee

M-a trezit sa-mi dea buna-dimineata :) As fi vrut totusi sa lenevesc mai mult in pat, dar n-am cum sa ma supar din moment ce m-a trezit cel care ma iubeste. Da da...pacat ca nu cu un sarut ci doar cu telefonul. Hahahah ::): mi-a dat una in cap ca sa ma trezesc ::): As vrea eu.( Am mai scris asta). Trebuie sa astept pana duminica.

 

Edit 1: dupa 3 PM

Nu inteleg iubirea. Nu credeam sa doara si nu credeam ca tot din cauza ei as putea vreodata sa "zbor" in locurile cele mai frumoase. Ies in oras.Noroc ca nu trebuie sa merg la hunting :arrow:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uite cum stau si inghet intr-un net pentru ca mi sa-a facut o surpriza placuta :) Mi-a sosit puiul cu o zi mai devreme de cat credeam eu. Nu mai astept. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Devine tot mai interesant... :dee Continua povestioara...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A trecut si liturghia, a trecut si votarea pentru mine.

Mi-a fost teribil de greu sa ma trezesc in dimineata asta. Cat despre noaptea ce a trecut, ma bucur ca a fost totul bine pana la urma.

Ma gandesc ca sunt comic cateodata. Era fara sa vreau sa-la iau de mana cand mergeam pe strada. Noroc ca m-am oprit la timp. Cand i-am intalnit fata la-am vazut cum zambea. Si-a dat seama ce vroiam sa fac (ne/intentionat). Nu mi-a placut in schimb ca nu am ramas singuri prea mult timp. Parea un double-date, doar ca A si te din cate stiu eu nu se inteleg prea grozav(..)dar cine stie(?) pentru ca dupa ce ne-am despartit,au luat-o in aceeasi directie ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu cine spunea ca "marile fericiri sunt mute". Eu azi spun asa: Marea fericire a mea esti tu, tu care ai invatat imima mea sa bata in ritmuri doar de tine cunoscute.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

te/as intreba ceva...dar nu stiu cum ...mi/e teama sa nu fac o gafa...in fine...esti...homosexual?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×